PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Andrzejki Stomatologiczne: po godzinach

ms
25-11-2017, 09:41
Andrzejki Stomatologiczne: po godzinach Czesław Jakubiec - czas relaksu podczas IV edycji Andrzejek Stomatologicznych
Jest czas nauki, jest i czas relaksu. Po pierwszym dniu maratonu, wyznaczonym ośmioma godzinami wykładów - IV edycja Andrzejek Stomatologicznych przeszła w stadium rozrywki i to rozrywki fascynującej.

Komisja Stomatologiczna Śląskiej Izby Lekarskiej, jako organizator konferencji szkoleniowej, zadbała nie tylko o godziwą dawkę wartościowej wiedzy, ale także o pełen wrażeń artystycznych czas wypoczynku.

To drugie zadanie znakomicie wypełnił m.in. Czesław Jakubiec. Uczestniczy Andrzejek Stomatologicznych mieli okazję bliżej poznać repertuar wyznaczony szlagierami opery i operetki. To człowiek orkiestra, rzec by można, że to właśnie z myślą o nim stworzono sformułowanie "one man show".

Czesław Jakubiec, jak sam o sobie mówi, śpiewająco łączy muzykę, komizm i satyrę z interaktywną zabawą. Artysta z powodzeniem mógłby występować w operze albo …w kabarecie, ostatecznie wybrał coś pośredniego. Efekt? - Jeżeli myślisz, że widziałeś już wszystko, z pewnością zobaczysz jeszcze więcej – przybliża swój show gość IV Andrzejek Stomatologicznych.

Opowiadać jak to wygląda jest nie na miejscu, lepiej zobaczyć i posłuchać.

Krótki zapis wieczoru


Były oficjalne przywitania i podziękowania złożone wykładowcom, słuchaczom i partnerom biznesowym przez Rafała Kiełkowskiego, wiceprezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach i przewodniczącego Komisji Stomatologicznej tej Rady.

Były przeżycia artystyczne

Była elegancja i potrawy zadowalające najwybredniejsze podniebienia

Była także niewymuszona zabawa taneczna, zaczynająca się od wczesnych godzin wieczornych, a trwająca z wysoką intensywnością do równie wczesnych godzin porannych

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH