PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Andrzejki Stomatologiczne - kolejny punkt w kalendarzu śląskiego dentysty

Pro Medico/szaft
26-09-2014, 08:01
Andrzejki Stomatologiczne - kolejny punkt w kalendarzu śląskiego dentysty Andrzejki Stomatologiczne odbędą się w Ustroniu-Jaszowcu (fot. sxc.hu)
Dentyści z Małopolski mają Rytro i Polańczyk, z Podlasia – Wiosenne Podlaskie Spotkania Stomatologiczne, a z Łodzi – Łódzkie Spotkania Stomatologiczne. Stomatolodzy ze Śląska nie chcą być gorsi i zapowiadają organizację Andrzejek Stomatologicznych.

Organizacja Andrzejek Stomatologicznych, które odbędą się w Ustroniu-Jaszowcu to odpowiedź na zapotrzebowanie na stomatologiczne spotkania o charakterze integracyjnym w regionie.

-Wiemy, że dentyści lubią się bawić, a po całym roku ciężkiej pracy należy się chwila relaksu i refleksji. Spotkanie to bedzie miało charakter naukowo-integracyjny - informuje na łamach wrześniowego numeru „Pro medico" Aleksandra-Sommerlik Biernat, wiceprzewodnicząca Komisji Stomatologicznej OIL w Katowicach. - Przygotowujemy szereg ciekawych wykładów dla osób, które chcą się czegoś nowego dowiedzieć i nauczyć - dodaje.

Za udział w wydarzeniu będzie można „zarobić" kilkanaście punktów edukacyjnych. W planach są panele dyskusyjne poświęcone kontraktowaniu świadczeń, dokumentacji medycznej oraz sesja samorządowa. Szczegóły poznamy wkrótce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH