• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Aleksandra Goral: czarny sport, biały zawód

ms
08-12-2017, 12:38
Aleksandra Goral: czarny sport, biały zawód Aleksandra Goral (źródło: FB)
Aleksandra Goral jest studentką trzeciego roku stomatologii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Media interesują się nią jednak z innego powodu. Przyszła dentystka jest podprowadzającą Speed Car Motor Lublin.

Dla niewtajemniczonych – wyjaśnienie: podprowadzające to młode, ładne i zgrabne dziewczyny, które stoją pomiędzy startującymi w biegu żużlowcami (tuż przed taśmą).

Aleksandra Goral nienaganną sylwetką przyciąga uwagę zawodników i kibiców Motoru Lublin. Jak trafiła w to miejsce? Za sprawą koleżanki, która zaproponowała jej wzięcie udziału w castingu, po tym jak klub sportowy zakończył współpracę z profesjonalnymi modelkami i szukał „nowych twarzy”.

Dom Aleksandry Goral wypełniony był żużlem od zawsze. Jej ojciec służył opieką medyczną żużlowcom z Lublina. Z tego tez powodu dziewczyna była stałą bywalczynią na zawodach sportowych.

W jej przypadku autoprezentacja podczas zawodów nie jest jednak najważniejszym epizodem w życiu.

Aleksandra Goral  studiuje na trzecim roku na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Planuje specjalizować się w chirurgii szczękowo-twarzowej, o której od dawna marzy. - Specjalizacja ta obejmuje chirurgię stomatologiczną, onkologie, traumatologię i chirurgię plastyczną, więc łączy ze sobą wszystkie dziedziny medycyny, które są w gronie moich zainteresowań – tłumaczy Przeglądowi Sportowemu Aleksandra Goral.

Studentka dodaje: dla mnie lekarz to nie jest zwykła praca. Do tego trzeba mieć powołanie, bo ten zawód wymaga wielu poświęceń, ale świadomość tego, że jestem w stanie komuś pomóc, a wręcz uratować życie wynagrodzi mi wszelkie trudności z którymi przyjdzie mi się zmierzyć w życiu zawodowym.

Więcej: Przegląd Sportowy

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
studenci stomatologii   sport   hobby  

POLECAMY W SERWISACH