• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Sulejówek: napad na gabinet stomatologiczny

29-03-2013, 05:19
Sulejówek: napad na gabinet stomatologiczny (fot. KPP Mińsk Mazowiecki)
Sulejówek: napad na gabinet stomatologiczny (fot. KPP Mińsk Mazowiecki)
Do prywatnego gabinetu stomatologicznego w Sulejówku (woj. mazowieckie) wszedł nieznany mężczyzna, który roznosił handlowe ulotki. Mężczyzna ukradł telefon komórkowy i uciekł z gabinetu. Kiedy dentysta próbował odzyskać swoją własność, wspomniany osobnik zagroził mu nożem. W rezultacie dentyście, któremu pomógł jeden z sąsiadów, udało się odzyskać telefon. Sprawca jednak uciekł.

W pościg za sprawcą kradzieży ruszyli policjanci. Drogą radiową dyżurny powiadomił wszystkie patrole. Policjanci rozglądali się za mężczyzną, który mógł odpowiadać opisowi sprawcy. Podejrzanego mężczyznę, zauważyli mińscy kryminalni, którzy tego dnia przyjechali do Sulejówka realizować inne sprawy.

Kryminalni zajechali drogę mężczyźnie, dobiegli do niego i obezwładnili. Policjanci znaleźli przy nim nóż, którym prawdopodobnie  wcześniej groził dentyście. Sprawcą kradzieży okazał się 36-letni Piotr S. z Warszawy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Piotrowi S. przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży rozbójniczej. Na wniosek prokuratury i policji, Sąd w Mińsku Mazowieckim zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Piotr S. odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH