PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Przewodnik po ŚDZJU

ms
20-03-2018, 09:27
Przewodnik po ŚDZJU techpowiedz.png
Po raz pierwszy FDI wprowadza kampanię trzyletnią, pod hasłem przewodnim „Powiedz Aaa". To powiedzenie jest synonimem zdrowia i będzie rozbrzmiewać globalnie.

„Pomyśl jama ustna, pomyśl zdrowie" zachęca ludzi do zwrócenia uwagi na ścisły związek pomiędzy zdrowiem jamy ustnej a zdrowiem ogólnym i dobrym samopoczuciem. Zdrowa jama ustna i zdrowe ciało idą ręka w rękę, więc tegoroczna kampania ma spowodować, aby ludzie uświadomili sobie ten nierozerwalny związek oraz wpływ zdrowia jamy ustnej na zdrowie ogólne i na odwrót.

„Powiedz Aaa" - zdanie to jest często wypowiadane podczas wizyt u stomatologów i lekarzy ogólnych i ma zachęcać ludzi do otwarcia buzi w celu wykonania przeglądu jamy ustnej. Kampania pod hasłem „Powiedz Aaa", nawiązując co roku do różnych zagadnień szczegółowych, ma przypominać, że jama ustna jest zwierciadłem ciała i ukazuje ogólny stan zdrowia.

Kampania w 2018 r. ma uświadomić ludziom związek pomiędzy jamą ustną a całym ciałem - wdrożyła hasło „Pomyśl jama ustna, pomyśl zdrowie".

Rok 2019 ma z kolei zachęcić ludzi do podjęcia starań w kierunku ochrony zdrowia jamy ustnej i „Działania dla zdrowia jamy ustnej".

W 2020 r. FDI chce dodać ludziom siły, by współpracowali nad pozytywną zmianą w stanie zdrowia jamy ustnej i „Jednoczyli się dla zdrowia jamy ustnej".

Poniżej Przewodnik po kampanii na stronach "Polska mówi aaa".

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH