PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Proteza po okazyjnej cenie

en
22-03-2017, 09:38
Proteza po okazyjnej cenie Nie wiadomo jaki finał znajdzie spór o tanie protezy (fot. pixabay)
Kilka miesięcy temu pacjentka dała się namówić na wykonanie porcelanowych protez na żuchwę i górną szczękę za  4,5 tys. zł. Efekt końcowy jednak bardzo ją rozczarował, ale też sam przebieg leczenia wspomina jak koszmar.

Pacjentka twierdzi, że dentysta po "zeszlifowaniu" zębów nie zabezpieczył ich odpowiednio i cierpiała potem straszliwy ból. Gdy już założono jej protezy,  okazało się, że są one nieszczelne i wchodzi pod nie jedzenie. Było to przyczyną tak dużego dyskomfortu, że pacjentka złożyła reklamację.

Jak skarży się w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim - 30 stycznia 2017 r. podczas zdejmowania górnego mostka stomatolog, „zerwał” jej trzy ostatnie zęby. Z gabinetu stomatologicznego pacjentka pojechała prosto do szpitalnego ambulatorium z powodu skrajnego zdenerwowania. Według relacji kobiety, lekarz po zdjęciu górnego mostka poinformował, że odda jej pieniądze, ale mimo to nie odpowiada na wysyłane przez nią pisma.

Dentysta się broni, twierdząc że chce na spokojnie omówić sprawę z pacjentką w gabinecie i dopiero wtedy skieruje ją do swego pełnomocnika celem zwrotu pieniędzy.

Stomatolog podkreśla, że pacjentka miała tymczasową protezę, a leczenie nie zostało zakończone. Praca protetyczna została wykonana zgodnie ze sztuką lekarską. W jego opinii, tak naprawdę pacjentka nie akceptuje wyglądu swoich protez i stąd jej ostra reakcja. Kobieta komunikuje się z lekarzem w formie, którą trudno mu zaakceptować.

Pacjentka grozi, że odda sprawę do sądu, pisze Dziennik Łódzki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH