• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nie daj się naciągnąć na płatne szkolenia

ms
13-04-2015, 14:23
Nie daj się naciągnąć na płatne szkolenia Szkolenia w zakresie korzystania ze środowiska (foto: freedigitalphotos)
Sygnałów o próbach namówienia lekarzy i lekarzy dentystów na płatne szkolenia w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami jest coraz więcej.

Ostatnio o takich inicjatywach informuje Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu. Skargi płyną od członków DIL. Okazuje się, że telefonicznie kontaktuje się z nimi pracownik Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego i informuje o konieczności odbycia przez lekarzy i lekarzy dentystów odpłatnych szkoleń z zakresu korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami.

Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu informuje, że lekarze prywatnie praktykujący nie mają obowiązku uczestniczyć w jakichkolwiek szkoleniach dotyczących ochrony środowiska i gospodarowania odpadami.

Stanowisko to potwierdza pismo z 17 września 2014 r. w którym Wydział Środowiska Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu informuje, iż nie prowadzi działalności szkoleniowej, a tym samym nie organizował i nie organizuje odpłatnych szkoleń dla podmiotów gospodarczych (znak DOW-S-I.700.12.2014 AM L.dz. 2213/09/14).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH