PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dochodzenie w sprawie pijanej dentystki umorzone

ms
17-08-2017, 07:49
Dochodzenie w sprawie pijanej dentystki umorzone Dentystka z Hrubieszowa była pijana w pracy (foto: pixabay)
Chodzi o sprawę z 9 grudnia 2016 r. Dobre serce zgubiło dentystkę, która przyjęła pacjentkę z bólem zęba, chociaż praktyka była już zamknięta, niestety dentystka  była pijana.

Policja została wezwana do gabinetu stomatologicznego przez pacjentkę przestraszoną zachowaniem dentystki. Okazało się, że stomatolog miała we krwi 2,8 promila alkoholu.

Feralnego dnia pacjentka czuła coraz silniejszy ból zęba, aż w końcu dolegliwości zmusiły ją, by udać się po pomoc do specjalisty. Minęła godz. 18:00 i najbliższy prywatny gabinet stomatologiczny już nie przyjmował. Nie zrażona tym pacjentka dobijała się do drzwi tak długo, aż dentystka jej otworzyła.

Gdy kobieta usiadła w fotelu zaniepokoiło ją zachowanie stomatolog. Podejrzenia, że dentystka jest pijana szybko zamieniły się w pewność, gdy zaczęły jej wypadać z rąk narzędzia. – Pacjentka przestraszyła się i wezwała policję. Dentystka trafiła do szpitala, gdzie pobrano krew do badania i okazało się, że rzeczywiście jest pod wpływem alkoholu – mówiła portalowi infoDENT24.pl aspirant Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Prowadzono śledztwo, czy dentystka mogła narazić pacjentkę na uszczerbek na zdrowiu.

Ostatecznie śledztwo wykazało, że chociaż dentystka miała 2,8 promila alkoholu we krwi, to nie zagroziła zdrowiu pacjentki – w efekcie dochodzenie umorzono.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
pijany dentysta  

POLECAMY W SERWISACH