PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści z Beskidzkiej IL mają całodobową opiekę prawną

ms
08-05-2015, 12:08
Dentyści z Beskidzkiej IL mają całodobową opiekę prawną Ochrona prawna dla dentystów (foto: sxchu)
Lekarze i lekarze dentyści, członkowie Beskidzkiej Izby Lekarskiej uzyskali nieodpłatną, całodobową opiekę prawną, którą - na podstawie zawartej przez Okręgową Radę Lekarską umowy - będzie świadczyć firma Lex Secure Sp. z o.o.

W ramach tej umowy, każdy lekarz dentysta, który zostanie dopisany do listy osób uprawnionych oraz otrzyma specjalną imienną kartę, będzie mógł całodobowo zadać pytanie prawne z całego zakresu obowiązującego w Polsce prawa, z wyłączeniem jednak: prawa podatkowego w zakresie spraw wymagających uzyskania indywidualnej interpretacji podatkowej. W tym celu uruchomiony został specjalny numer infolinii prawnej.

Osoba uprawniona, może zadawać pytania prawne bez ograniczenia ich liczby, przy czym jednocześnie może być rozpatrywane jedno pytanie prawne.
Odpowiedź na pytanie zostanie przesłana na adres mailowy w ciągu 24 godzin od momentu kontaktu z infolinią.
Odpowiedzi na skomplikowane pytanie prawne, a także odpowiedzi na więcej niż jedno pytanie zostaną udzielone w okresie innym, indywidualnie ustalonym z osobą zadającą pytania.

W ten sposób lekarze dentyści otrzymują bezpłatną możliwość zadania o dowolnej porze dnia i nocy pytania prawnego na dowolny temat i uzyskania szybkiej odpowiedzi na nie.

W celu uzyskania dostępu do usługi należy spełnić następujące warunki:
- brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich na rzecz Beskidzkiej Izby Lekarskiej (w dacie wydania karty abonamentowej umożliwiającej dostęp do sytemu opieki prawnej i aktywowania tego dostępu);
- podpisanie przez członka Beskidzkiej Izby Lekarskiej oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu związanym z udostępnieniem systemu opieki prawnej Lex Secure Sp. z o.o.;
- podpisanie przez członka Beskidzkiej Izby Lekarskiej oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez BIL w celu udostępnienia systemu opieki prawnej.

Zaległość w płaceniu składek członkowskich, dłuższa niż trzy miesiące, powoduje zablokowanie dostępu do sytemu opieki prawnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
prawo stomatologiczne   kodeks pracy   prawo pracy  

POLECAMY W SERWISACH