PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Co należy zrobić przed kwalifikacją do szkoleń specjalizacyjnych

en
09-08-2017, 12:59
Co należy zrobić przed kwalifikacją do szkoleń specjalizacyjnych Jednym z etapów jest założenie konta w SMK (fot. pixabay)
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia przypomina o potrzebie wyznaczenia administratora placówki szkoleniowej oraz założeniu konta w Systemie Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK).

Wobec zbliżającego się terminu kwalifikacji lekarzy i lekarzy dentystów do specjalizacji, CSIOZ przypomina, że placówki szkoleniowe, akredytowane do tego celu, powinny wyznaczyć administratora oraz założyć konto w Systemie Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK).

Bez tego nie będzie można:
- przyjąć danego lekarza lub lekarza dentystę na szkolenie specjalizacyjne,
- wyznaczyć kierownika specjalizacji,
- utworzyć elektronicznej karty szkolenia specjalizacyjnego,
- prowadzić kształcenia specjalizacyjnego.

Należy więc zarejestrować się zakładając konta w SMK , a następnie potwierdzić tożsamość i dokonać weryfikacji uprawnień  (odbywa się to przez złożenie wniosku o modyfikację uprawnień w SMK). 

W razie pytań i wątpliwości można dzwonić na infolinię 22 597 09 21 lub napisać e-mail: smk-serwis@csioz.gov.pl. Wniosek o nadanie uprawnień administratora w SMK znajduje się na stronie internetowej. csioz.gov.pl

Więcej: csioz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH