PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Aktu oskarżenia przeciwko dentyście, leczącemu w stanie nietrzeźwości, nie będzie

js
21-09-2015, 09:48
Aktu oskarżenia przeciwko dentyście, leczącemu w stanie nietrzeźwości, nie będzie Dentysta nietrzeźwy (foto: freeimages)
Przynajmniej na razie. Sędzia, prowadząca sprawę, uznała bowiem, że należy uzupełnić materiał dowodowy.

Oczekiwana jest m.in. opinia lekarzy, którzy zajmowali się poszkodowanym pacjentem po tym jak pijany dentysta wyrwał mu zęby (niepotrzebnie), wielokrotnie przy tym znieczulając. Nie ma również w aktach sprawy przesłuchań interweniujących policjantów oraz kobiety – pacjentki, która weszła do gabinetu dentysty bezpośrednio po poszkodowanym.

Przypomnijmy, że 52-letni stomatolog, przyjmujący w gabinecie na obrzeżach Radomska, nie raz bywał pijany w pracy. W czerwcu 2015 r. omyłkowo usunął dziewczynie siódemkę, przy okazji tak wcisnął w dziąsło sąsiedni ząb, że ten nieprawidłowo rośnie. Stomatolog nie zszył też rany powstałej po zabiegu.

Mniej więcej w tym samym czasie dentysta spowodował kolizję w centrum Radomska. Z relacji wynika, że chciał uciec z miejsca zdarzenia. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że Dariusz N. miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Więcej: tvntl.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH