PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu
2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej
  • Tematyka: Periodontologia
  • Prowadzący: Kinga Grzech-Leśniak, Marzena Dominiak, Małgorzata Pietruska, Michał Nawrocki, Ilay Maden
  • Czas trwania wykładów w godzinach: 16
  • Wyżywienie: Tak
  • Nocleg: Nie
  • Organizator: Exactus sp. jawna
  • Telefon: 42 632 28 66
  • E-mail: info@exactus.pl
NAJWAŻNIEJSZE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW STOMATOLOGII LASEROWEJ

Serdecznie zapraszamy na 2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej wszystkich zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie stomatologicznym.

WIEDZA: Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci zoptymalizować czas pracy w gabinecie i pozytywnie zaskoczy Twoich pacjentów.

SPECJALIŚCI: Spotkaj się ze znakomitymi naukowcami i praktykami, którzy wyznaczają kierunki rozwoju światowej stomatologii laserowej.

SPRZĘT/INTEGRACJA: Skorzystaj z oferty najlepszych producentów oraz dystrybutorów, daj się ponieść integracji oraz klimatowi Krakowa.

2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, który odbędzie się 24-25 listopada 2017 roku w Krakowie, to wydarzenie dla wszystkich – zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie.

Program naukowy Kongresu ukaże szeroką perspektywę dla zastosowana laserów w stomatologii, przekaże obiektywną wiedzę na ich temat, zaprezentuje odmienne podejścia do metodyki leczenia. Do Krakowa zaprosiliśmy najwybitniejszych ekspertów z Polski i z zagranicy. Na potwierdzenie uczestnictwa nie musieliśmy czekać ani chwili, co traktujemy jako dowód na właściwy kierunek rozwoju polskiej stomatologii laserowej.

Prelegenci: Dominiak, Ziętek, Pietruska, Młynarski, Grzech-Leśniak, Nawrocki, Roszkiewicz, Wiench.
Kornblit, Gergely, Maden, Barylak, Namour, Strakas, Olivi, Romeo, Tomov, Gutknecht.

Tematyka: laserowe leczenie: periimplantitis, próchnicy, chrapania, bruksizmu, leukoplakii prawdziwej, grzybic, laserowa regeneracja tkanek przyzębia, pokrycie recesji, chirurgia, wybielanie oraz wiele innych.

Szczegóły oraz rejestracja na 

www.kongresptsl.pl

 

POLECAMY W SERWISACH