PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Zostań liderem w ochronie zdrowia

ŁS
25-04-2014, 13:37
Zostań liderem w ochronie zdrowia Zostań liderem w ochronie zdrowia (źródło: Fotolia/PTWP)
Do 6 lipca 2014 trwa przyjmowanie aplikacji do projektu „Liderzy w sektorze ochrony zdrowia” organizowanego przez Fundację 2065 im. Lesława A. Pagi. Dla studentów nauk o zdrowiu oraz osób zainteresowanych sektorem ochrony zdrowia to okazja do uczenia się od najlepszych praktyków, wybitnych menagerów i ekspertów. Dla studentów stomatologii udział w projekcie może być szansą do zwiększanie swoich szans na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług.

Projekt "Liderzy w sektorze ochrony zdrowia" dedykowany jest 30 młodym zdolnym ludziom, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z obszarem usług medycznych.

Do projektu organizatorzy zapraszają studentów (od trzeciego roku do 26. roku życia włącznie): zarządzania, ekonomii, finansów, prawa, nauk o zdrowiu oraz osoby zainteresowane sektorem ochrony zdrowia.

Każdy ze stypendystów weźmie udział w 5-dniowym szkoleniu realizowanym wspólnie ze specjalistami i ekspertami rynku usług medycznych, farmaceutycznych oraz nowych technologii oraz 2- miesięcznym stażu w jednej z firm partnerskich.

W trakcie szkoleń poruszone będą takie tematy jak: ochrona zdrowia - sektor publiczny i prywatny, finansowanie służby zdrowia, finansowanie prywatnej ochrony zdrowia, monitoring zdrowia pacjenta, wspomaganie informatyczne w zarządzaniu, prawo czy inwestycje na rynku medycznym.

Aby zakwalifikować się do projektu w pierwszej kolejności należy wypełnić formularz aplikacyjny zamieszczony na stronie projektu. Komisja rekrutacyjna po zapoznaniu się z aplikacjami wybierze od 60-80 osób, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu. W drugim etapie kandydaci rozwiązują test numeryczny oraz przystępują do rozmowy rekrutacyjnej przed Komisją rekrutacyjną.

***
Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi działa w obszarze rynku kapitałowego realizując projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych w Polsce, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH