PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zorganizuj szkolenie dla lekarzy pediatrów

jsz
27-12-2013, 07:51
Zorganizuj szkolenie dla lekarzy pediatrów Zorganizuj szkolenie dla lekarzy pediatrów (Fot. Fotolia/PTWP)
Do 10 stycznia 2014 r. można składać oferty w konkursie na przeprowadzenie szkoleń dla lekarzy pediatrów w projekcie: „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”. Dla zwycięzców przetargu przygotowano wynagrodzenie w wysokości 2800 zł brutto/szkolenie.

To kolejne ogłoszenie przetargowe w ramach największego obecnie projektu edukacyjno - profilaktycznego poświęconemu zdrowiu jamy ustnej dzieci. Tym razem organizatorzy poszukują lekarzy dentystów, którzy przeprowadzą szkolenia w trakcie seminariów dla lekarzy pediatrów. Do wyboru są dwa tematy:

1. Choroba próchnicowa u dzieci w wieku 0-5 lat w Polsce i na świecie,
2. Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku 0-5 lat - kryteria profilaktyki i leczenia

Oferenci, ubiegający się o wykonanie dzieła w ramach niniejszego konkursu, muszą posiadać wykształcenie wyższe i stopień naukowy w zakresie medycyny oraz min. 10-letnie doświadczenie zawodowe w medycznej działalności dydaktycznej.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie 1,5 godzinnego szkolenia na jeden spośród wymienionych tematów oraz przygotowanie prezentacji multimedialnej w oparciu o wzorzec graficzny prezentacji przekazany przez organizatora.

W sumie przeprowadzone zostaną cztery szkolenia, w każdym udział weźmie ok. 50 uczestników. Miejsce i terminy ustalone zostaną przez organizatora.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH