PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Znowu będą dobre Trendy

ms
19-02-2018, 08:23
Znowu będą dobre Trendy dr n. med. Agnieszka Ruchała-Tyszler, wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Szczecinie (foto: archiwum)
„Najnowsze Trendy w Stomatologii” od lat nie są w stanie zaskoczyć gości konferencji, bo za każdym razem jej uczestnicy spotykają się z wysokim merytorycznym poziomem wykładów, za każdym razem biorą udział w wydarzeniach towarzyszących sesjom naukowym, których charakter najwierniej oddaje określenie glamour. Krótko mówiąc, pewnikiem jest, że niezmiennie Trendy będą … niepowtarzalne.

- Cieszę się, że udało nam się zaprosić do Kołobrzegu na XX jubileuszowe „Najnowsze Trendy w Stomatologii” wspaniałych wykładowców. Będą  z nami m.in.: prof. Marzena Dominiak prezydent PTS, prof. Katarzyna Emerich, prof. Mariusz Lipski, prof. Tomasz Gedrange - poinformowała w rozmowie z infoDENT24.pl animatorka wydarzenia dr n. med. Agnieszka Ruchała-Tyszler, wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Szczecinie.

Przez lata Trendów zawsze staraliśmy się zadbać o sprawy najistotniejsze, związane z wykładami i sesjami samorządowymi, ale także o takie szczegóły, jak przemyślany wybór miejsca konferencji. Przypomnę, że w tym roku goszczą nas Diune i Marine dwa pięciogwiazdkowe hotele, usytuowane tuż nad wybrzeżem morskim. 

Dużą uwagę przywiązujemy także do szczegółów, wydawałoby się, mniejszej rangi, chociażby do skomponowania odpowiedniego menu. Z dwudziestoletniego doświadczenia wiemy jednak, że tylko takie podejście do organizowania konferencji pozwoliło na wprowadzenie „Najnowszych Trendów w Stomatologii” na stałe do kalendarza wydarzeń godnych uwagi lekarzy dentystów.

Lista nazwisk wykładowców i prezentowanych przez nich tematów – gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Wystarczy przejrzeć program.

Chciałabym również zwrócić uwagę na sesję samorządową, a to ze względu na kończącą się VII kadencję samorządu lekarskiego. Nadszedł czas na podsumowanie działalności przedstawicieli dentystów. Stąd temat spotkania: „Oczekiwania środowiska lekarzy dentystów, a  ich realizacja”. Nasz głos będzie dobrze słyszalny. Nie bez znaczenia jest fakt, że „Najnowsze Trendy w Stomatologii” uzyskały patronat honorowy: prezydenta Kołobrzegu, prezydenta Szczecina, marszałka województwa zachodniopomorskiego.

Podczas Trendów będzie czas naukowych debat i samorządowych dyskusji, ale będzie także chwila wytchnienia w atmosferze dobrej zabawy, którą pokieruje Michał Milowicz, piosenkarz i aktor warszawskiego Teatru Studio Buffo. Artysta na początku zeszłego roku założył zespół muzyczny ,,Chłopaki nie Płacą” grający smile -pop- rocka autorskiej twórczości, z którym od lata koncertuje.

Zapraszam do pojawienia się w piątek 23 lutego po południu w Kołobrzegu, naprawdę warto.

Szczegóły

Program

Rejestracja 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konferencja   Agnieszka Ruchała-Tyszler  

POLECAMY W SERWISACH