PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Znamy terminy pierwszych wiosennych PES-ów z dziedzin stomatologicznych

szaft
04-12-2013, 08:09
Znamy terminy pierwszych wiosennych PES-ów z dziedzin stomatologicznych Znamy terminy pierwszych wiosennych PES-ów z dziedzin stomatologicznych (Fot. Fotolia/PTWP)
Prawdopodobnie egzaminem z chirurgii stomatologicznej – 2 kwietnia, rozpocznie się wiosenna sesja Państwowych Egzaminów Specjalizacyjnych w 2014 r. Prawdopodobnie, gdyż nie są znane daty wszystkich sprawdzianów. Przypominamy, że termin zgłoszeń uczestników mija 31 grudnia 2013 r.

Na razie Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi poinformowało o datach trzech egzaminów z dziedzin stomatologicznych. PES z chirurgii stomatologicznej odbędzie się 2 kwietnia 2014, z periodontologii - 14 kwietnia, a ze stomatologii zachowawczej z endodoncją - 16 kwietnia.

Nie ustalono jeszcze terminów PES z: ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej i chirurgii szczękowo - twarzowej.

Lekrze dentyści, którzy chcą wziać udział w jednym z wiosennych egzaminów, muszą złożyć wniosek do końca 2013 r. Instrukcja znajduje się na stronie CEM.

Przypomnijmy, że udział w sesji jesiennej PES 2013 r. wzięły udział 144 osoby. Wyniki egzaminów wraz z danymi statystycznymi dostępne są na portalu infoDENT24.pl, w zakładce eduDENT/PES.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH