PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybory PTSS na łamach infoDENT24.pl

ŁS
23-10-2014, 14:22
Wybory PTSS na łamach infoDENT24.pl Do najważniejszych rozstrzygnięć w PTSS niespełna miesiąc
Na łamach portalu infoDENT24.pl rusza medialne centrum wyborcze Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. To miejsce, w którym kandydaci do Zarządu Głównego będą m.in. przekonywali, dlaczego właśnie na nich warto oddać głos. Wybory już 14 listopada w Krakowie.

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii to grupa wyjątkowo aktywna i świetnie zorganizowana. Biorą udział w akacjach profilaktycznych, nierzadko sami są ich autorami. Zdają sobie sprawę z faktu, że w zawodzie stomatologa liczy się przede wszystkim wiedza, nie stronią więc od organizacji wydarzeń o charakterze edukacyjnym. PTSS nie zapomina jednocześnie o tym, że czas studiów, to nie tylko ciężka praca, ale i najlepszy moment na nawiązywanie kontaktów towarzyskich, a nawet na rozrywkę.

Portal infoDENT24.pl uważa, że to co dzieje się w PTSS ma istotny wpływ na status zawodu lekarza dentysty - teraz i w najbliższej przyszłości. Postanowiliśmy zatem docenić aktywność przyszłych lekarzy denstystów oraz tych rozpoczynających karierę zawodową, przeprowadzając relację z wyborów do Zarządu Głównego PTSS. Młodych osób, zrzeszonych w PTSS, jest tysiące, ale niewątpliwie przede wszystkim od członków Zarządu zależy to w jaki sposób organizacja ta funkcjonuje na co dzień i w jakim stopniu spełnia postulaty jej członków.

W naszym centrum medialnym będziemy publikować najważniejsze informacje dotyczące listopadowych wyborów. Zaprezentujemy sylwetki kandydatów do Zarządu Głównego PTSS. Sami zainteresowani będą mogli przedstawić autorskie pomysły i programy wyborcze. Nie zabraknie inicjatyw i projektów, także tych niespodziewanych.

Przypomnijmy, że wybory nowego ZG PTSS odbędą się w Krakowie 14 - 16 listopada. O pięć stanowisk ubiega się w sumie dziesięć osób.

Link do centrum wyborczego PTSS znajduje się na stronie głównej, w zakładkach działu newsDENT.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   PTSS Wybory 2014  

POLECAMY W SERWISACH