• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybory do władz PTSS: stawiamy na Magdalenę Bednarz (Zabrze)

ms
04-11-2016, 09:03
Wybory do władz PTSS: stawiamy na Magdalenę Bednarz (Zabrze) Magdalena Bednarz (Zabrze)
5 listopada 2016 r. w Krakowie odbędą się wybory do władz PTSS. O reelekcję na stanowisko wiceprezydenta Zarządu Głównego PTSS ubiega się Magdalena Bednarz (Zabrze). Czy wszyscy ją dobrze znają? Jaką jest osobą, co robi, jakie ma osiągnięcia, pasje? Jeśli nie – zapraszamy do lektury.

infoDENT24.pl: Doświadczenie 
Mój udział w pracach w ramach PTSS koncentrował się na...

Magdalena Bednarz: Rozwijałam oddział terenowy PTSS sprawując funkcję prezesa i wiceprezesa Oddział Zabrze w latach 2013/15. W tym czasie pełniłam nadzór nad działalnością całego oddziału. Byłam współorganizatorem programu „Akcje Profilaktyczne Oddział Zabrze PTSS ” w latach 2013/15 oraz członkiem Komitetu Organizacyjnego IV Ogólnopolskiej Konferencji PTSS „DENTINVASION” Katowice (2013 r.).

W 2014 r. rozpoczęłam działalność w strukturach Zarządu Głównego jako sekretarz generalny.

W kolejnej kadencji pełniłam w ZG funkcję wiceprezydenta. W tym okresie przyczyniłam się do rozwoju i usprawnień w funkcjonowaniu stowarzyszenia.

Byłam głównym organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji PTSS „Industriadent” Katowice-Zabrze (2016 r.).

Pomogłam w poszerzeniu zakresu działań ogólnopolskich w ramach programu „Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2016”. Akcja ta została wyróżniona dwiema nagrodami na szczeblu międzynarodowym.

infoDENT24.pl: Plany
Najważniejsze kwestie, na które należałoby zwrócić baczną uwagę w ramach prac PTSS…

Magdalena Bednarz: W dalszym rozwoju PTSS na uwagę zasługuje kwestia ciągłego polepszania przepływu informacji pomiędzy oddziałami terenowymi. Jest to podstawa funkcjonowania naszego stowarzyszenia. Do tej pory udało się wprowadzić sporo usprawnień, ale ciągle to ważny aspekt, nad którym należy nadal pracować.

Kolejna sprawa to zwiększenie frekwencji uczestników w czasie posiedzenia prezydium podczas każdej konferencji PTSS. Zwiększy to zaangażowanie członków organizacji w dyskusje dotyczące zmian i kierunku rozwoju stowarzyszenia oraz pozwoli lepiej dostosować struktury i strategie zarzadzania do potrzeb naszej społeczności.

infoDENT24.pl: Samorealizacja
Co zyskam dzięki pracy w PTSS, co pozwoli mi na osobisty rozwój?

Magdalena Bednarz: Dalsza praca w Zarządzie Głównym PTSS pozwoli mi na dokończenie i doszlifowanie usprawnień w funkcjonowaniu organizacji, nad którymi pracuję od mojej pierwszej kadencji. Dzięki temu poczuję ogromną satysfakcję, że moje zadania zostały w pełni zrealizowane. Moje zaangażowane, praca i serce włożone w rozwój PTSS mogą się przez to realnie przekładać na działalność stowarzyszenia.

infoDENT24.pl: Podstawy.
Czy PTSS to pierwszy etap, czy może kontynuacja wcześniejszej aktywności w różnych organizacjach?

Magdalena Bednarz: PTSS to kontynuacja mojej wcześniejszej aktywności. Już od szkoły podstawowej byłam zaangażowana w strukturach samorządowych. Pełniłam funkcje przewodniczącej samorządu klasowego, byłam uczestnikiem wielu zajęć pozalekcyjnych i wyjazdów sportowych.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS_wybory_2016   PTSS Zabrze   Magdalena Bednarz  

POLECAMY W SERWISACH