PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybory do władz PTSS: stawiamy na Ivo Domagałę (Poznań)

ms
03-11-2016, 07:50
Wybory do władz PTSS: stawiamy na Ivo Domagałę (Poznań) Ivo Domagała (Poznań)
5 listopada 2016 r. w Krakowie odbędą się wybory do władz PTSS. O reelekcję na stanowisko prezydenta PTSS ubiega się Ivo Domagała. Czy wszyscy go dobrze znają? Jaką jest osobą, co robi, jakie ma osiągnięcia, pasje? Jeśli nie – zapraszamy do lektury.

infoDENT24.pl: Doświadczenie
Mój udział w pracach w ramach PTSS koncentrował się na…

Ivo Domagała: Chciałbym kontynuować swoją pracę w strukturach PTSS jako prezydent stowarzyszenia. PTSS jest moją pasją już od kilku lat. Uwielbiam działać w PTSS przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą to stowarzyszenie. Cały zarząd intensywnie pracował dając z siebie wszystko.

Zadaniem ZG jest m.in. koordynowanie konferencji oraz różnych przedsięwzięć ogólnopolskich, oczywiście również wszyscy pomagamy oddziałom organizującym konferencje. Staramy się również pozyskiwać partnerów na cały rok na konferencje i inne nasze akcje.

W tym roku, oprócz działań lokalnych jak organizacja konferencji Dental News: Science, organizowałem również Kongres IADS, który zgromadził ponad 160 uczestników z ponad 40 krajów. Negocjowałem również umowy ze starymi jak i nowymi partnerami PTSS, dzięki czemu lokalnym oddziałom będzie łatwiej organizować konferencje.

Byłem również pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji profilaktycznej w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, która okazała się wielkim sukcesem – zdobyliśmy 2 z 4 nagród w konkursie organizowanym przez FDI i IADS.

Reprezentowałem również Polskę na kongresie Europejskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Coimbrze w marcu  w Portugali, gdzie poczyniłem pierwsze kroki do przyjęcie PTSS do tej europejskiej organizacji, co udało się osiągnąć już na kolejnym kongresie w Barcelonie.

infoDENT24.pl: Plany
Najważniejsze kwestie, na które należałoby zwrócić baczną uwagę w ramach prac PTSS…

Ivo Domagała: Dalsze powiększanie spectrum stałych partnerów jest kluczem do rozwoju PTSS. Moim celem jest otwarcie PTSS również na studentów studiów doktoranckich, co mam nadzieję, uda się uczynić już w tym roku - poprzez utworzenie sekcji w PTSS.

Program naukowy naszych konferencji jest na wysokim poziomie, dzięki czemu powinniśmy docierać również do większej liczby młodych lekarzy. Jak już kiedyś mówiłem, PTSS uważam za dobrą markę, którą trzeba cały czas intensywnie rozwijać, dlatego też chciałbym w tym roku zwiększyć naszą obecność w mediach, co z całą pewnością zaowocuje naszym dalszym rozwojem.

Kolejnym ważnym punktem moich planów jest kontynuacja i ulepszanie naszych, już działających, programów profilaktycznych i warsztatów praktycznych, jak również pozyskiwanie kolejnych.

infoDENT24.pl: Samorealizacja
Co zyskam dzięki pracy w PTSS, co pozwoli mi na osobisty rozwój?

Ivo Domagała: Najważniejsza dla mnie jest satysfakcja z tego co robię. Bardzo mnie cieszy, jak widzę, gdy całe stowarzyszenie się rozwija, a członkowie PTSS są zadowolenia z bycia w PTSS.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS_wybory_2016   PTSS Poznań   Ivo Domagała  

POLECAMY W SERWISACH