PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybory do władz PTSS: stawiamy na Gabrielę Szul (Wrocław)

ms
02-11-2016, 07:00
Wybory do władz PTSS: stawiamy na Gabrielę Szul (Wrocław) Gabriela Szul (PTSS Wrocław)
5 listopada 2016 r. w Krakowie odbędą się wybory do władz PTSS. Na stanowisko narodowego koordynatora ds. profilaktyki kandyduje Gabriela Szul (Wrocław). Czy wszyscy ją dobrze znają? Jaką jest osobą, co robi, jakie ma osiągnięcia, pasje? Jeśli nie – zapraszamy do lektury.

infoDENT24.pl: Doświadczenie
Mój udział w pracach w ramach PTSS koncentrował się na...

Gabriela Szul: Jako koordynator ds. profilaktyki i promocji zdrowia samodzielnie zorganizowałam wszystkie wrocławskie akcje profilaktyczne w roku akademickim 2014/2015, niektóre z nich zmodernizowałam, rozszerzyłam ich zakres, innych byłam twórcą oraz oczywiście uczestnikiem. 

Pomagałam również w organizacji szkoleń oraz rozpoczęłam ścisłą współpracę m.in. z: PCK, STN, Samorządem UM oraz IFMSA, których to akcji również byłam nieoficjalnym koordynatorem. 

W tym samym roku byłam jednym z głównych organizatorów konferencji „Wrocflow” (w czym pomogło mi doświadczenie z XV-lecia PTSS, gdzie pomagałam przy organizacji konferencji),  za którą zostałam wyróżniona przez zarząd główny za wybitne zaangażowanie. 

Dzięki zaufaniu, którym zostałam obdarzona przez członków PTSS mogłam kontynuować działalność jako wiceprezes zarządu Oddziału Wrocławskiego oraz nieoficjalny ogólnopolski koordynator ds. profilaktyki w roku 2015/2016. 

Do największych sukcesów tego roku zaliczam pierwszą ogólnopolską akcję profilaktyczną z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, w której razem z całym zespołem jako debiutanci wygraliśmy aż dwie z czterech głównych nagród w międzynarodowym konkursie organizowanym przez IADS.

Jestem również dumna z imprezy charytatywnej z okazji Dnia Dentysty, która - mam nadzieję - na stałe zagości w wielu polskich miastach.

W tym roku pomagałam również przy promocji i przeprowadzeniu wielkiego wydarzenia jakim był kongres FDI w Poznaniu.

infoDENT24.pl: Plany
Najważniejsze kwestie, na które należałoby zwrócić baczną uwagę w ramach prac PTSS…

Gabriela Szul: W tym roku chciałabym, aby nasze akcje profilaktyczne trafiły do jeszcze większej liczby odbiorców i nabrały nowej lepszej jakości. Jako że zawsze początki są najtrudniejsze teraz ze zdwojoną siłą, ucząc się na błędach i wyciągając wnioski, będę mogła wprowadzić polską profilaktykę na najwyższy poziom.

Mam nadzieję, że doświadczenie zbierane przez prawie 100 przeprowadzonych działań profilaktycznych pozwoli mi na to, że nie zawiodę na tym stanowisku.

Nie chcę również zapominać o charytatywnej stronie wielu naszych wydarzeń. Chciałabym zorganizować jak największą pomoc dla ubogich i potrzebujących maksymalnie wykorzystując potencjał jaki daje nam nasza organizacja.

Nie będziemy jednak mogli tego wykonać, jeśli się nie zjednoczymy w działaniu i nad tym również najbardziej mi zależy, żeby PTSS tworzył jedną zgraną całość, grupę ludzi, która zawsze jest gotowa się wspierać i pomagać w trudnych sytuacjach.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS Wrocław   PTSS_wybory_2016   Gabriela Szul  

POLECAMY W SERWISACH