PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

WUM: absolwenci higieny stomatologicznej i technik dentystycznych z dyplomami

ms
17-07-2017, 11:00
WUM: absolwenci higieny stomatologicznej i technik dentystycznych z dyplomami Uroczystość na WUM (Fot. Michał Teperek Dział Fotomedyczny WUM)
47 studentów oficjalnie zakończyło naukę na studiach I-go stopnia Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (higiena stomatologiczna i techniki dentystyczne).

Z tej okazji 17 lipca w sali WUM im. prof. J. Zaorskiego absolwenci złożyli ślubowanie, po czym nastąpiło wręczenie dyplomów.

Jako pierwsza, z rąk dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego – prof. Elżbiety Mierzwińskiej - Nastalskiej oraz dr hab. Wojciecha Braksatora, prorektora ds. klinicznych i inwestycji - dyplom odebrała Monika Mikłaszewicz. Absolwentka ukończyła studia na kierunku higiena stomatologiczna ze średnią 4,69 i średnią z obrony pracy dyplomowej 5,00.

W imieniu dyplomowanych do gości zwróciła się Gabriela Głowacka z higieny stomatologicznej. Powiedziała, że dzięki studiom na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym absolwenci nie tylko zdobyli wiedzę i zawód, ale także przyjaciół. Podziękowała nauczycielom i wykładowcom za wpojenie empatii i dostrzeganie wszystkich problemów pacjenta.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
WUM   techniki dentystyczne   higiena stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH