• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Współczesne rozwiązania w implantologii i chirurgii przyzębia z udziałem prof. Markusa Hürzelera

ms
07-03-2016, 08:21
Współczesne rozwiązania w implantologii i chirurgii przyzębia z udziałem prof. Markusa Hürzelera Certyfikat ambasadora BAD Markusowi Hurzelerowi wręczyli w Monachium Maciej Michalak oraz Bartosz Zawadzki (fot. BAD)
Prof. Markus Hürzeler, jeden z najbardziej znanych na świecie specjalistów z zakresu implantologii, periodontologii i mikrochirurgii stomatologicznej - po raz kolejny będzie miał wykłady w Polsce, tym razem w Warszawie.

Prof. Markus Hürzeler  w piątek 29 kwietnia poprowadzi w hotelu Sheraton w Warszawie całodzienną sesję: Współczesne rozwiązania w implantologii i chirurgii przyzębia. Wykładowca to postać, której tak naprawdę nie trzeba przedstawiać. Jego nazwisko od wielu lat przyciąga tłumy pasjonatów implantologii, chcących być na bieżąco z najnowszymi trendami leczenia implantologicznego.

Prof. Markus Hürzeler funkcjonuje w branży stomatologicznej od ponad 25 lat, Uczestniczył w wielu projektach badawczych, był pomysłodawcą nowych technik pracy, współtwórcą jednych z popularniejszych narzędzi periodontologicznych. Markus Hürzeler jest autorem wielu publikacji z zakresu periodontologii, protetyki i implantologii. Pracuje na Uniwersytecie Albert - Ludwigs we Freiburgu oraz na Uniwersytecie Texas w Huston. Prowadzi szkolenia i wykłady na całym świecie.

Przypomnijmy, że prof. Markus Hürzeler, w 2014 r. został ambasadorem BE ACTIVE DENTIST. 

Na tym nie koniec intensywnej nauki, bowiem w sobotę, 30 kwietnia, w ramach tego samego wydarzenia, zapowiadane są intensywne i specjalistyczne warsztaty z zakresu implantologii i implantoprotetyki, prowadzone przez trzech praktyków: ppłk lek. stom. Remigiusza Budziłło, lek. dent. Macieja Michalaka oraz dr n. med. Marcina Krywulta. Ta część seminarium również odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Szczegóły

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH