PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

WrocFlow2 dziecko swojego sukcesu

ms
15-04-2017, 12:01
WrocFlow2 dziecko swojego sukcesu Mocna ekipa WrocFlow2
Organizatorzy WrocFlow2, Gabriela Szul, Vladimir Buchinsky oraz Marek Nahajowski wyjawiają kolejnej współorganizatorce tego wydarzenie  Agacie Starczewskiej, jak spędzają ostatnie dni przed wrocławskim kongresem. Niespodzianek nie ma, bo od pewnego czasu obowiązuje zasada „wszystkie ręce na pokład”.


Agata Starczewska, koordynator ds. mediów i BAD, członkini komitetu organizacyjnego WrocFlow2: Czy przewodnicząca komitetu organizacyjnego WrocFlow2, odliczając godziny do kongresu, może zapewnić uczestników wrocławskiego wydarzenia, że wszystko zostało zapięte na ostatni guzik?

Lek. dent. Gabriela Szul, przewodnicząca komitetu organizacyjnego WrocFlow2: Organizacja kongresu to ogromne przedsięwzięcie, półtora roku nieprzespanych nocy i starań, żeby właśnie wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Najtrudniejsze były przeciwności losu, z którymi na każdym kroku musieliśmy sobie radzić, niespodziewane zwroty akcji.

Jesteśmy pewni, że coś jest już załatwione na sto procent, nagle okazuje się, że wszystko wywróciło się „do góry nogami”.

Były jednak także miłe zaskoczenia. O tym, z czego jestem najbardziej zadowolona, będę mogła porozmawiać dopiero po zakończeniu kongresu, bo nawet jeśli uważam, że coś zapowiada się bardzo dobrze, może ostatecznie okazać się niezbyt udanym akcentem, natomiast to, co pozornie ma znikomy potencjał, niekiedy okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Agata Starczewska: Sesja wykładowa, warsztaty, social program - czy taka właśnie jest gradacja wagi wydarzeń w trakcie WrocFlow2?
Lek. dent. Gabriela Szul:
Nie można w prosty sposób określić, co jest najważniejsze, ponieważ różne są oczekiwania w stosunku do samego kongresu. Część osób najlepiej chłonie wiedzę poprzez wykłady, inni nie wyobrażają sobie nauki bez części praktycznej, natomiast dużo jest również osób, które przyjeżdżają na konferencję, aby się zintegrować, nawiązać nowe znajomości, wymienić się poglądami z przyjaciółmi, których nie widziało się czasem przez długie miesiące. W moim przekonaniu nie ma dobrej konferencji bez wspomnianych trzech elementów.

Agata Starczewska: WrocFlow2 za kilka chwil wypłynie z portu, zatem wszystkie ręce na pokład. Jest gwarancja, że to dobrze zbudowana jednostka, nity nie puszczą?

Vladimir Buchinsky, prezes PTSS Wrocław, członek komitetu organizacyjnego WrocFlow2: Idąc drogą porównań, nasze zaangażowanie przy organizacji konferencji można odnieść do pracy orkiestry w operze. Dyrygentem jest  Gabriela Szul – to właśnie dzięki niej wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku i bardzo się cieszę, że zgodziła się zostać przewodniczącą komitetu organizacyjnego.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   Marek Ziętek   WrocFlow  

POLECAMY W SERWISACH