• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wakaty na uczelniach

UMP, UMW, PUM/szaft
29-01-2015, 13:20
Wakaty na uczelniach Uczelnie medyczne szukają dentystów (fot. Fotolia/PTWP)
Pracowników naukowych z wykształceniem stomatologicznym szukają: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu.

Najwcześniej, bo już 30 stycznia, kończy się konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Samodzielnej Pracowni Wad Rozwojowych Twarzy Katedry Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. O pracę mogą ubierać się lekarze dentyści posiadający specjalizację w dziedzinie ortodoncji (podstawowej). Zobacz ogłoszenie.

Do 2 lutego 2015 r. zainteresowani mogą natomiast składać oferty w konkursie na profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Gerostomatologii PUM. Na tym stanowisku może być zatrudniona osoba posiadająca stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł naukowy profesora. Więcej informacji tutaj.

Najwięcej czasu na podjęcie decyzji mają zainteresowani pracą na stanowisku adiunkta (pracownik naukowo-dydaktyczny) w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Termin składania dokumentów upływa 9 lutego 2015 r. Szczegóły tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
adiunkt   PUM   UM we Wrocławiu   UM w Poznaniu   praca na uczelni  

POLECAMY W SERWISACH