PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Uwaga: Nadciąga „Wrocflow 2- XX lecie PTSS”

ms
19-03-2017, 18:51
Uwaga: Nadciąga „Wrocflow 2- XX lecie PTSS” „Wrocflow 2- XX lecie PTSS”
Obchodzenie rocznic nie jest domeną młodych, aktywnych ludzi, jeśli jednak XX-lecie PTSS połączy się z konferencją stomatologiczną „Wrocflow 2, można otrzymać wydarzenie wyjątkowe „Wrocflow 2- XX lecie PTSS”. Nie wolno go bagatelizować.

W jaki sposób można wziąć udział w konferencji? Trudno o prostszy sposób, Wystarczy zarejestrować się na stronie „Wrocflow 2- XX lecie PTSS”. To co jednak jeszcze teraz jest niemożliwe – już 21 marca będzie banalnie łatwe, ruszają bowiem wówczas zapisy (godz. 20.30). Linku trzeba szukać na FB wydarzenia.

Żeby uniknąć niedomówień warto wiedzieć, że konferencja potrwa od 21 do 23 kwietnia we Wrocławiu. Od rana 22 kwietnia w Hali Stulecia będą trwały wykłady. Organizatorzy zapowiadają uczestnictwo ok. 1500 osób. Już ten sam fakt świadczyć może o rozmachu, z jakim przygotowane jest „Wrocflow 2- XX lecie PTSS”.

Trudno oczekiwać, że tak liczna grupa gości odwiedzi Wrocław bez gwarancji uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu naukowym. Taką gwarancją jest lista wykładowców. Ich nazwiska uświetniają najbardziej prestiżowe kongresy nie tylko w Polsce.

Wykłady będą odbywały się w języku polskim i angielskim. Mało tego, 23 kwietnia od rana zarówno studenci, jak i lekarze dentyści będą mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach praktycznych, podczas których podniosą na wyższy poziom swoje zdolności zawodowe.
Kongres to niepowtarzalna szansa, aby  zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz najnowszymi trendami w stomatologicznej branży.

Szansa jest jeszcze jedna. Spędzenie dwóch wieczorów w atmosferze niebanalnej zabawy.

Organizatorzy apelują: Wszyscy- oczywiście przebrani jako: super bohaterowie, księżniczki, czarodzieje i inne bajkowe postacie łączmy się! I pokażmy razem jak PTSS świętuje swoje XX lecie. Imprezę umili całonocny open bar. Zatem szykujcie przebrania i nie martwcie się o eliksiry szczęścia!

Nie koniec na tym. Uczestnicy konferencji będą  mieli okazję bawić się w jednym z najlepszych klubów w Polsce, w Grey Music Club - najlepszym klubie we Wrocławiu. To podczas piątkowej imprezy otwierającej konferencję. Imprezę uatrakcyjnią pokazy akrobatyczne tancerek w powietrzu. Za utrzymanie atmosfery zabawy odpowiedzialne będą m.in. dwupoziomowy klub wraz z ogródkiem oraz open bar.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS wr   konferencja  

POLECAMY W SERWISACH