PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

UM we Wrocławiu: Ostatnie zmiany na listach przyjętych

ms
30-07-2016, 22:57
UM we Wrocławiu: Ostatnie zmiany na listach przyjętych Kolejna modyfikacja listy przyjętych (foto: pixabay)
Sześć osób z 261 pkt. (po 100 pkt. z matematyki) zostało zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów stacjonarnych na kierunek lekarsko-dentystyczny  w Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Lista przyjętych na pierwszy rok studiów stacjonarnych na kierunek lekarsko-dentystyczny  w Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu zaczyna się od osoby, która zgromadziła 285 pkt., a kończy na dziewięciu osobach z 262 pkt.

UM we Wrocławiu przyjął już 67 przyszłych dentystów.  Będzie ich co najmniej 73, gdyż istnieje także druga lista: kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów stacjonarnych. W tym zestawieniu jest 6 nazwisk. Wszyscy zakwalifikowani mają po 261 pkt. (po 100 pkt. z matematyki).

Kandydaci zakwalifikowani na studia stacjonarne muszą dostarczyć do dziekanatu komplet dokumentów (5 i 6 września do godz. 13.00).

Poprzedni limit wynosił 262 pkt. a pierwszy ranking kończył się na kandydatach, którzy mieli po 265 pkt.

Chętnych do studiowania stomatologii we Wrocławiu było aż 1430 osób. Gdyby wszyscy byli zainteresowani tylko studiami stacjonarnymi w języku polskim, oznaczałoby to 26 kandydatów na jedno miejsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH