• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

UM w Poznaniu: konkursy na stanowiska profesorskie

js
07-01-2016, 12:11
UM w Poznaniu: konkursy na stanowiska profesorskie UM w Poznaniu poszukuje profesorów (foto: Fotolia/PTWP)
Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ogłosił konkursy na stanowiska profesora nadzwyczajnego (pracownik naukowo – dydaktyczny).

Konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego (pracownik naukowo – dydaktyczny) w Klinice Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii na Wydziale Lekarskim II UM w Poznaniu potrwa do 17 stycznia 2016 r.

Konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego (pracownik naukowo – dydaktyczny) w Klinice Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej na Wydziale Lekarskim II UM w Poznaniu potrwa do 29 stycznia 2016 r.

W obu przypadkach dokumenty należy składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Bukowska 70. Konkursy zostaną rozstrzygnięte nie później niż po trzech miesiącach od dnia jego ogłoszenia. Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

Zgłoszenia do konkursów powinny zawierać:
- deklarację przystąpienia do konkursu;
- życiorys i kwestionariusz osobowy;
- odpis nadania stopnia naukowego doktora habilitowanego;
- informację o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym wraz z wykazem publikacji;
- oświadczenie o spełnianiu przez kandydata wymogów wynikających z art.109 ust.1 ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz.U. Nr 164, poz.1365 ze zm.);
- oświadczenie czy Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy kandydata ewentualnie inną dokumentację.

Więcej: ump.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH