• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

UM w Poznaniu: finały konkursów na stanowiska dydaktyczno - naukowe

ump.edu.pl, ms
27-11-2014, 14:34
UM w Poznaniu: finały konkursów na stanowiska dydaktyczno - naukowe UM w Poznaniu poszukuje pracowników
Z początkiem grudnia 2014 r. upływają terminy złożenia ofert w czterech konkursach na pełnienie stanowisk dydaktyczno - naukowych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Ogłoszenia dotyczą pięciu stanowisk w czterech konkursach:
* Konkurs na dwa stanowiska adiunkta (pracownik naukowo - dydaktyczny) w Klinice Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii na Wydziale Lekarskim.

* Konkurs na stanowisko asystenta (pracownik naukowo-dydaktyczny) w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej na Wydziale Lekarskim

* Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy (pracownik dydaktyczny) w Klinice Stomatologii Dziecięcej na Wydziale Lekarskim.
Termin składania dokumentów upływa 2 grudnia 2014 r. Konkurs powinien być rozstrzygnięty nie później niż po czterech miesiącach od dnia jego ogłoszenia.

* Konkurs na stanowisko asystenta (pracownik naukowo-dydaktyczny) - zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo w Klinice Stomatologii Dziecięcej na Wydziale Lekarskim.

Termin składania dokumentów upływa 3 grudnia 2014 r. Konkurs powinien być rozstrzygnięty nie później niż po czterech miesiącach od dnia jego ogłoszenia.

Dokumenty należy składać w Dziale Spraw Pracowniczych, Poznań, ul. Fredry 10, pokój nr 141, tel. 61 854 60 47.

Szczegółowe warunki konkursów: www.ump.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH