PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

UM w Lublinie: kolejna dogrywka na stomatologię nie przyniosła zasadniczych zmian

ws
08-09-2015, 10:03
UM w Lublinie: kolejna dogrywka na stomatologię nie przyniosła zasadniczych zmian Listy przyjętych na stomatologię w UM w Lublinie (foto: sxc.hu)
Tym, którym brakował jeden punkt, aby znaleźć się wśród szczęśliwców przyjętych na I rok stacjonarnych studiów na kierunku lekarsko – dentystycznym UM w Lublinie, liczyli że kolejna dogrywka (7 września) przeniesie ich do krainy szczęśliwości. Niestety na nowej liście przyjęć punktowy limit nawet nie drgnął.

Lista rezerwowa osób ubiegających się o przywilej studiowania stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (tryb stacjonarny) zatrzymała się na 169 pkt.

Na liście przyjętych znalazło się 15 nazwisk osób, które zgromadziły z egzaminów maturalnych minimalną, gwarantującą rozpoczęcie studiów, liczbę punktów - po 170 pkt. Przywilej studiowania w trybie stacjonarnym otrzymały 58 osoby (wcześniej na liście tej było o pięciu kandydatów więcej). Wśród szczęśliwców na pierwszej pozycji znajduje się przyszły student, który zgromadził 190 pkt, na drugiej osoba ze 185 pkt., a na trzeciej ze 181 pkt.

Na liście rezerwowej tak jak było, tak zostało 16 kandydatów mających po 169 pkt. W wykazie tym widnieje aż 1468 nazwisk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH