PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

UM w Lublinie: kolejna dogrywka dla kandydatów na stomatologię

ws
07-09-2015, 08:00
UM w Lublinie: kolejna dogrywka dla kandydatów na stomatologię Rekrutacja na stomatologię UM w Lublinie (foto: pixabay)
Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zapowiedziała, że opublikuje 7 września, zweryfikowaną po raz kolejny, listę przyjętych na I rok studiów na kierunku lekarsko – dentystycznym.

Być może zatem kilku kandydatów, którzy znajdują się na czele listy rezerwowej osób ubiegających się o przywilej studiowania stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, otrzyma pomyślą informację.

Różnice punktowe są minimalne, bowiem na liście przyjętych znajduje się 17 nazwisk osób, które zgromadziły z egzaminów maturalnych po 170 pkt., na rezerwowej natomiast jest 16 kandydatów mających po 169 pkt. W zasadzie tylko oni mogą liczyć, że nowy limit punktów, pozwoli im na rozpoczęcie studiów stacjonarnych.

Na liście rezerwowej widnieje aż 1468 nazwisk, podczas gdy przywilej studiowania w trybie stacjonarnym otrzymały 63 osoby. Wśród szczęśliwców na pierwszej pozycji znajduje się przyszły student, który zgromadził 190 pkt, na drugiej osoba ze 185 pkt., a na trzeciej ze 181 pkt.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH