• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Uczestnicy DentalShip na gorąco po konferencji – o konferencji

ms
07-03-2017, 09:51
Uczestnicy DentalShip na gorąco po konferencji – o konferencji DentalShip pod pełnymi żaglami (foto: archiwum)
Organizatorzy I Ogólnopolskiej Konferencji PTSS DentalShip (3-5 marca 2017 r. w Szczecinie) dopłynęli do portu ze świadomością, że ich wyprawa w świat nauki zakończyła się pełnym sukcesem. W tym przypadku najwyższa ocena jest nie tylko grzecznościowym zwrotem, zwanym często frazesem.

Zaangażowani przy realizacji DentalShip są zadowoleni z osiągniętego rezultatu. Ważne, że uczestnicy Konferencji odnieśli podobne wrażenia.

Prof.  Massimo Gagliani University of Milan Dental School, Restorative & Endodontics Dept.:
To  była wyjątkowa przyjemność być zaproszonym na DentalShip jako wykładowca. Jestem pod wrażeniem poziomu merytorycznego Konferencji. Zaprezentowane wykłady i status naukowy prowadzących je osób ten poziom potwierdzają.

Jest jednak jeszcze coś, o czym będę pamiętał, to organizacja DentalShip nie odbiegająca w najmniejszy sposób od wartości naukowej Konferencji PTSS. Gratuluję organizatorom i z niecierpliwością czekam na kolejną okazję uczestnictwa w podobnym wydarzeniu w Polsce.

Simona Chirico, blisko współpracująca z prof. Massimo Gagliani:
Jestem pod wrażeniem wspaniałej organizacji Konferencji. We Włoszech nie są realizowane tego typu przedsięwzięcia - przez i dla studentów stomatologii. Nie funkcjonuje również odpowiednik PTSS.

Sądzę, że w trakcie takiego wydarzenia jak DentalShip najważniejszą sprawą jest czerpanie wszechstronnej wiedzy od naukowców specjalistów w różnych dziedzinach stomatologii z całego świata. Takie spotkania szczególnie inspirują nas do intensywnej, codziennej pracy.

 
lek. Marcin Krajmas:

Wierzę, że uczestnikom konferencji pokazałem zupełnie inną stronę ich zawodu. Na pytanie „kto chce w przyszłości założyć własny gabinet?” prawie wszystkie osoby zebrane na sali podniosły rękę do góry. To pokazuje jak wiele osób będzie żyło nie tylko w świecie stomatologii, ale także biznesu. Dlatego ich sukces zależy nie tylko od sprawności wykonywania konkretnych zabiegów, ale także od zdobycia umiejętności takich jak prowadzenie negocjacji, zarządzanie zespołem czy planowanie rozwoju.

Bartosz Bajger, prezes PTSS, Oddział Szczecin:
Sukces ma wiele ojców oraz matek i tak też było w tym przypadku. Jednym z moich największych osiągnięć przy DentalShip okazał się dobór wspaniałych osób pracujących przy naszej Konferencji.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS Szczecin   konferencja  

POLECAMY W SERWISACH