PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Tomasz Rozwadowski w gronie DSD LECTURER

ms
04-07-2014, 12:29
Tomasz Rozwadowski w gronie DSD LECTURER Tomasz Rozwadowski w gronie DSD LECTURER (foto: archiwum)
Lekarz dentysta Tomasz Rozwadowski, właściciel Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii „Galeria Uśmiechu", dołączył do grona wykładowców DSD LECTURER. Międzynarodowy Zespół współpracujący z twórcą DSD - Christianem Coachmanem, liczy 20 specjalistów. Polski wkład w rozwój świtowej stomatologii stał się faktem.

Tomasz Rozwadowski, jako jeden z pierwszych stomatologów w Polsce, zainteresował się brazylijskim duetem: dr Christian Coachman i inż. Livio Yoshinaga. Po odbyciu szkolenia u dr. Coachmana podjął współpracę z międzynarodowym ośrodkiem Dentcof Research. Po roku współpracy, dr Tomasz Rozwadowski stał się członkiem wąskiego grona wykładowców DSD LECTURER - osób szkolących zgodnie z unikatowym programem dr. Coachmana i wydających certyfikaty o międzynarodowej randze.

- DSD LECTURER to wielka odpowiedzialność. Jednak ciężka, a momentami żmudna praca, którą wykonałem podczas ostatnich 12 miesięcy, aby dojść do perfekcji w pracy z DSD, przygotowała mnie na to. Moje doświadczenia, w tym i małe niepowodzenia, poparte były zawsze chęcią podnoszenia kwalifikacji. Wiarą w siebie oraz zamiłowaniem do fotografii. Celem samodoskonalenia był i jest także mój każdy pacjent - opowiada Tomasz Rozwadowski.

- Digital Smile Design to fenomenalny koncept, a fotografia to moja pasja, którą chciałem przełożyć na wymierne korzyści w pracy. DSD mi to nie tylko umożliwiło, ale i pokazało, jak pracować z obrazem szybciej, efektywniej dając jednocześnie możliwość współpracy z pacjentem. To nowoczesne podejście do leczenia stomatologicznego, efektów oraz komunikacji. Spójna idea stanowi ciekawą propozycję dla pacjentów i jest wszechstronnym instrumentem organizującym pracę - lekarzy, techników, grona specjalistów - mówi Tomasz Rozwadowski.

DSD LECTURER przyznany lekarzowi dentyście Tomaszowi Rozwadowskiemu oznacza, że polscy stomatolodzy mogą poznawać tę metodę w rodzimym języku przy gwarancji odbycia kursu zgodnego z autorskim programem dr. Christiana Coachmana. Ukończenie kursu sygnowanego przez Coachmana to również dołączenie do międzynarodowego grona Global DSD Members.

Jesienią kolejne kursy „Digital Smile Design by Coachman" i nie tylko...

Po wiosennej sesji szkoleniowej, która zakończyła się 7 czerwca 2014, zespół szkoleniowy przygotowuje się do jesiennej edycji. Wśród kursów nie zabraknie Warsztatów Digital Smile Design, ale i pojawią się szkolenia tematyczne.

- Jestem praktykiem wyciągającym szybko wnioski, stąd też obok szkoleń stricte poświęconych DSD, zaplanowałem kursy nastawione między innymi na podnoszenie kwalifikacji w zakresie fotografii stomatologicznej i komunikacji, ale i obsłudze programów niezbędnych do wykonania prezentacji DSD. Elementy te są ściśle związane z konceptem Coachmana, ale ich przyswojenie i wdrożenie w praktyce stomatologicznej, stanowi zarazem odrębne obszary działalności lekarzy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoby chcące wykonywać profesjonalne zdjęcia stomatologiczne w pracy z DSD uczestniczyły najpierw w kursie fotograficznym. Szczególnie polecam to tym specjalistom, którzy nie pracują jeszcze z aparatem fotograficznym - kończy Tomasz Rozwadowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Tomasz Rozwadowski   

POLECAMY W SERWISACH