• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Tomasz Łukasik: kandydat do władz PTSS

ms
10-11-2015, 12:24
Tomasz Łukasik: kandydat do władz PTSS Tomasz Łukasik (foto: archiwum)
Jaki jest? Tomasz Łukasik; kandydat na stanowisko prezydenta; Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; rodzinne miasto: Siewierz.

1)     Jedno, dwa lub trzy zadania, które udało się Tobie zrealizować podczas pracy w PTSS.
Podczas mojej działalności w PTSS, organizowałem, bądź pomagałem w organizacji kilkunastu konferencji, w tym jako główny organizator przy WrocFlow, XV-leciu PTSS oraz Wrocławskim Kongresie Stomatologiczno - Farmaceutycznym.
Od kilku lat działam również aktywnie jako webmaster, gdzie wprowadziłem m.in. deklaracje online, rozpowszechniłem i umożliwiłem zapisy online na konferencje, jako pierwszy wprowadziłem stronę konferencyjną, co potem przyjęło się również w innych oddziałach.

2)      Jeden, dwa lub trzy powody, dla których chcesz kandydować do władz PTSS.
Kandyduję do władz PTSS przede wszystkim po to, aby móc realizować kolejne plany i działania mające na celu dalszy rozwój organizacji.
Wkładam w PTSS mnóstwo czasu i serca i ogromnie mnie cieszy, jak potem mogę obserwować niebywałe zainteresowanie, jakim cieszą się nasze konferencje, akcje czy nawet zwykłe imprezy, gdzie możemy się wspólnie bawić.
Uważam jednocześnie, że doświadczenie zdobyte dotychczas pozwoli mi nie tylko kontynuować to co było do tej pory, ale i pójść o krok dalej.

3)      Jeden, dwa lub trzy najważniejsze cele, które chcesz zrealizować, będąc we władzach PTSS.
Do najważniejszych celów na ten rok jest przede wszystkim większa przejrzystość, jeśli chodzi o przepływ informacji nie tylko między zarządami oddziałowymi, ale także wśród członków.
Na dzień dzisiejszy w PTSS dzieje się naprawdę bardzo dużo i czasem nasi członkowie nie wiedzą o wszystkich wydarzeniach i przez to mogą przegapić coś, co mogłoby ich zainteresować.
Często informacje są w różnych miejscach, na różnych wydarzeniach, brakuje jednego miejsca, gdzie można dowiedzieć się niemal o wszystkim, co byłoby przede wszystkim wygodne i przejrzyste.
Jak co roku, stawiam również na integrację między oddziałami, czyli na kontynuację kreowania PTSS jako jednej wielkiej rodziny. Ważne, byśmy już podczas studiów wykształcili sobie nawyk trzymania się razem jako stomatolodzy.
Chciałbym także umożliwić PTSS-owiczom w większym stopniu rozwój naukowo-wykładowy. Uważam, że jest to część, którą warto promować. Być może za kilka,-kilkanaście lat na konferencjach PTSS wykładać będą nasi obecni członkowie.

4)             Jedno, dwa lub trzy zdarzenia, które uważasz za swój największy sukces jako studenta uniwersytetu medycznego (ewentualnie w trakcie aktywności zawodowej).
Oprócz rzeczy bardziej typowych, czyli ukończenia studiów, czy stypendiów: naukowego i sportowego, to jedną z najważniejszych rzeczy dla mnie na studiach jest oczywiście PTSS. Cieszę się również z założenia pierwszego w Polsce SKN implantologicznego i prowadzenia go w czasie studiów jako przewodniczący. Po studiach z kolei miałem okazję odbyć naprawdę owocny staż, dzięki któremu jestem obecnie zatrudniony w jednym z najnowocześniejszych gabinetów w Polsce.
Z kolei najbardziej osobistym dla mnie sukcesem jest dostanie się do Bractwa Alpha.

SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   studenci stomatologii   Tomasz Łukasik   Zjazd_PTSS  

POLECAMY W SERWISACH