PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Miguel Stanley, nietuzinkowa osobowość z hands-on podczas FDI Poznań 2016

ms
17-02-2016, 10:42
Miguel Stanley, nietuzinkowa osobowość z hands-on podczas FDI Poznań 2016 Dr Miguel Stanley
Dr Miguel Stanley, jeden z prowadzących praktyczne kursy (tzw. hands-on) FDI 2016 w Poznaniu, jest znakomitym lekarzem dentystą, cenionym wykładowcą, ale i niebanalnym celebrytą. Tak postrzegają go zarówno pacjenci, jak i koledzy po fachu.

Dr Miguel Stanley, osobowość z charyzmą, zawita do Poznania po raz pierwszy w życiu w kwietniu tego roku (wygłosi wykład podczas konferencji naukowej PTSS w Poznaniu „Dental News”), to będzie pierwsza jego wizyta w Polsce. Druga, także w Poznaniu, nastąpi pięć miesięcy później, a związana będzie z Kongresem FDI.

Dużą część zawodowego życia dr Miguel Stanley spędza na wykładach, podczas których słuchacze dowiadują się w jaki sposób dojść do perfekcji w wykonywaniu procedur medycznych, osiągając przy okazji sukces w zawodzie.

Dr Miguel Stanley prowadząc wykłady, głównie z zakresu implantologii, był uczestnikiem prestiżowych kongresów w 28 krajach pięciu kontynentów. Miliony osób, głównie w USA i Portugalii (pochodzi z tego kraju), zna go jako animatora wielu telewizyjnych projekcji, traktujących o metamorfozach, wyznaczających drogę od zaniedbanego do idealnego uśmiechu. Dentysta zajmował poczesne miejsce w amerykańskim programie Doctors CBS in Hollywood. W Portugalii bez udziału Miguela Stanleya w stomatologii nie odbywa się w zasadzie nic co ma wymiar ogólnospołeczny.

Sława Portugalczyka sprawia, że do jego kliniki trafiają gwiazdy światowego wymiaru, jak chociażby Cristiano Ronaldo.

Miguel Stanley pracuje głównie w Portugalii, ale będąc członkiem General Dental Council w Wielkiej Brytanii, równie często praktykuje w tym kraju.

Czytaj także:
Pochwal się osiągnięciami naukowymi na FDI Poznań 2016
Kongres FDI 2016 Poznań: ruszyła rejestracja uczestników
Ważne nazwiska stanowiące o randze FDI Poznań 2016 
Ty też możesz być autorem prezentacji pracy naukowej podczas FDI 2016

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI Poznań 2016   PTSS Poznań   Miguel Stanley  

POLECAMY W SERWISACH