• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Systemy implantologiczne Camlog królują w królewskim mieście Kraków

ms
10-06-2016, 15:57
Systemy implantologiczne Camlog królują w królewskim mieście Kraków Camlog 2016 (foto: infoDENT24.pl)
Uczestnicy VI Międzynarodowego Kongresu Camlog (9 – 11 czerwca) są podwójnie wygrani. Po pierwsze - niezwykle gościnnie przyjęło ich królewskie miasto Kraków, po drugie - mieli możliwość czerpać z doświadczeń najlepszych z najlepszych – uznanych na światowym rynku użytkowników systemu implantologicznego Camlog.

Kraków oczywiście zrobił największe wrażenie na osobach, które przybyły do Polski po raz pierwszy, a tych wśród uczestników VI Międzynarodowego Kongresu Camlog jest całkiem sporo. Zabytki królewskiego miasta zachwycają głównie gości z Dalekiego Wschodu. Natomiast wszyscy słuchacze, niezależnie od kraju pochodzenia, byli pod wrażeniem wiedzy wykładowców. Najlepiej świadczyły o tym mrugające flesze aparatów fotograficznych. Dzięki materiałom fotograficznym uczestnicy Kongresu chcieli dla własnych celów udokumentować prezentowany materiał poglądowy.

O uznaniu dla wiedzy wykładowców świadczyła również cisza panująca w wypełnionej po brzegi sali audytoryjnej ICE (mogącej pomieścić 2 tys. osób). Ta cisza towarzyszyła prezentacji przedstawianych przez tych, którzy o implantacji w stomatologii wiedzą niemal wszystko. Niemal, gdyż cały czas nauka dostarcza nowych narzędzi umożliwiających realizowanie coraz to bardziej skomplikowanych przypadków, o których jeszcze kilka lat, ba nawet kilka miesięcy temu mówiono, że nie mają szans zakończyć się sukcesem.

 
System Camlog na tej drodze podaje lekarzom dentystom pomocną dłoń - pozwala na wprowadzenie sprawdzonych i udokumentowanych rozwiązań. Lekarz dentysta, dzięki temu systemowi uzyskuje pewność, że liczba błędów, występujących podczas współpracy z laboratorium protetycznym, jest znikoma. Dzieje się tak głównie za sprawą elementów protetycznych, które zapewniają łatwość i wszechstronność odbudów.

W trakcie VI Kongresu Camlog mówi się jednak nie o sukcesach, a o codziennej pracy, głównie o szczególnie trudnych przypadkach, z jakimi - w oparciu o dobry system implantologiczny – można się uporać w trakcie realizowania zabiegów chirurgicznych.

W pierwszy dniu Kongresu mówiono m.in. o podstawowych zasadach leczenia, chirurgii i protetyki, o zarządzaniu w strefie estetycznej, o zarządzaniu w odcinku bocznym, o złotym środku w codziennej praktyce.

Inauguracyjny wykład wygłosił przewodniczący Kongresu prof. Piotr Majewski. Naukowiec z ponad 20-letnim doświadczeniem implantologicznym, zdobytym w renomowanych światowych ośrodkach medycznych.

SŁOWA KLUCZOWE
dr n.med Piotr Majewski   CAMLOG   implantologia  

POLECAMY W SERWISACH