• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

ŚUM przyjmuje na stomatologię ze 177 punktami

ms
15-07-2015, 08:04
ŚUM przyjmuje na stomatologię ze 177 punktami Studenci wydziału lekarsko - dentystycznego (foto: sxc.hu)
Komisja Rekrutacyjna Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko - Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ustaliła, że limit punktów, począwszy od których realizowane będą przyjęcia na I rok studiów - wyniesie 177 (w tym biologia 92).

Komisja Rekrutacyjna przypomina jednak, że listy rankingowe na kierunek lekarsko - dentystyczny, które zostały ogłoszone przez ŚUM 10 lipca, zostały sporządzone zgodnie z opublikowanym projektem rozporządzenia ministra zdrowia w sprawie limitu przyjęć na kierunki lekarski i lekarsko - dentystyczny.

ŚUM zastrzega sobie prawo do zmian progów punktowych przyjęć na  kierunku lekarsko – dentystycznym - w przypadku, gdy w podpisanym przez ministra zdrowia  rozporządzeniu, limity przyjęć na studia będą inne niż opublikowane w projekcie.

Kandydat, zakwalifikowany do przyjęcia na kierunek lekarsko dentystyczny 10 lipca, zostanie wpisany na I rok studiów po złożeniu pisemnej deklaracji podjęcia studiów, wraz z wymaganymi dokumentami. Musi to zrobić  do 15 lipca.

Przyjęci do 25 lipca powinni dostarczyć zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów na wybranym kierunku, wydane przez lekarza medycyny pracy.

Niezłożenie deklaracji wpisu wraz z wymaganymi dokumentami lub  dokonanie wpisu i złożenie dokumentów wymaganych przy wpisie lecz niedostarczenie zaświadczenia lekarskiego w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją podjęcia studiów i powoduje skreślenie z listy rankingowej - przestrzega Komisja Rekrutacyjna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH