PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Studenci! ACFF organizuje dla Was konkurs: profilaktyka, edukacja, promocja zdrowia

ms
20-05-2015, 13:37
Studenci! ACFF organizuje dla Was konkurs: profilaktyka, edukacja, promocja zdrowia Konkurs ACFF
Trwa pierwsza edycja konkursu polskiego oddziału ACFF (Alliance for a Cavity Free Future) na pracę naukową, lub projekt programu z zakresu profilaktyki, edukacji i promocji zdrowia w stomatologii.

Konkurs adresowany jest do studentów kierunków: lekarsko - dentystycznego i higieny stomatologicznej wszystkich uczelni medycznych w Polsce. Organizatorzy liczą, że dzięki konkursowi, zwiększy się zainteresowanie studentów tematyką profilaktyki, edukacji i promocji zdrowia w stomatologii.
Termin nadsyłania prac mija 10 października 2015 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 listopada 2015 r. w Krakowie, podczas Konferencji Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Najlepsza praca w każdej z dwóch kategorii (praca naukowa oraz projekt programu profilaktycznego) zostanie nagrodzona. Nagrodą w konkursie są książki o tematyce stomatologicznej o wartości 2 tys. zł dla każdej z nagrodzonych prac (w przypadku kilku autorów, wartość nagrody zostanie podzielona proporcjonalnie do liczby współautorów).

Autorzy prac powinni posiadać zgodę na zgłoszenie do konkursu kierownika jednostki uczelnianej, z której pochodzą oraz zgodę opiekuna naukowego pracy.

Wszyscy zainteresowani powinni przysłać tekst pracy oraz streszczenia w językach polskim i angielskim (w wersji papierowej i elektronicznej) na adres:
Zakład Stomatologii Dziecięcej 15 WUM, ul. Miodowa 18, 00-246 Warszawa, oraz email: pedodoncja@wum.edu.pl.
Ważna jest adnotacja „Konkurs ACFF".

Regulamin Konkursu: www ptsd netpl.

Przewodniczącą jury konkursu jest prof. dr hab. Dorota Olczak - Kowalczyk.

Konkurs sygnuje dr n. med. Anna Jurczak, prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH