• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

STREFA KARIERY na Targach KRAKDENT 2015

materiały prasowe/szaft
25-02-2015, 11:06
STREFA KARIERY na Targach KRAKDENT 2015 Strefa Kariery KRAKDENT również w tym roku (fot. infoDENT24.pl)
Szukasz pracy w branży stomatologicznej? A może szukasz pracownika? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do Strefy Kariery organizowanej podczas 23. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® w Krakowie.

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT skupiają grono najlepszych firm branży dentystycznej, umożliwiają kontakt bezpośredni, a osoby odwiedzające targi są postrzegane jako aktywne i nastawione na rozwój.

Szukasz pracy/pracowanika? Skorzystaj z bazy jobDENT

- Chcąc ułatwić kontakt między pracodawcami a potencjalnymi pracownikami, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i po raz kolejny zorganizować Strefę Kariery podczas Targów KRAKDENT. W poprzednich latach idea została pozytywnie oceniona zarówno przez firmy obecne na Targach, jak i przez odwiedzających, stąd pomysł, aby Strefa Kariery stała się ważnym elementem naszej imprezy - wyjaśniają organizatorzy.

STREFA KARIERY to:

• bezpłatne ogłoszenie na stronie Targów

• bezpłatne ogłoszenie w Stefie Kariery w trakcie trwania Targów

• nawiązanie bezpośredniego kontaktu z pracodawcą/kandydatem 

• zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku

Więcej informacji tutaj

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT (19-21 marca 2015 r.) to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorzy spodziewają się w tym roku ponad 300 wystawców i 12 tys. zwiedzających.

W tym roku po raz pierwszy Targi odbywają się w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9, boczna od ul. Centralnej). Portal infoDENT24.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH