PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologiczne wątki podczas studenckiej konferencji na PUM

en
28-02-2018, 10:36
Stomatologiczne wątki podczas studenckiej konferencji na PUM W marcu konferencja studentów medycyny i stomatologii w Szczecinie (fot. pixabay)
Podczas konferencji, która odbędzie się 16-17 marca 2018 r., planowana jest sesja stomatologiczna. Na razie program przewiduje prezentację trzech tematów.

Studenckie Towarzystwo Naukowe Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie organizuje XLVIII Ogólnopolską i III Międzynarodową Konferencję Studentów Uczelni Medycznych dla studentów i młodych lekarzy.

Jest to szansa na zaprezentowanie wyników badań, osiągnięć i poddanie ich  ocenie biorących udział w konferencji ekspertów. Będzie więc czas na wymianę opinii i sugestii oraz dyskusje.

Co w programie sesji stomatologicznej? 
​- Aspekt stomatologiczny powikłań sepsy okresu niemowlęcego - Maciej Jedliński
- Jakość dokumentacji fotograficznej w chirurgii stomatologicznej – porównanie parametrów technicznych wybranych aparatów - Kamil Zdebski, Robert Derbiszewski, Daria Kowalczyk
- Ocena radiologiczna typu retencji i stopnia trudności operacyjnego usunięcia dolnego zęba mądrości poszerzona o modele trójwymiarowe - druk 3D w planowaniu przedoperacyjnym - Teresa Bociąga, Aleksandra Jaroń

Więcej: pum.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konferencja   studenci stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH