• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatolog-trener ciągle poszukiwany

jsz
19-03-2014, 08:31
Stomatolog-trener ciągle poszukiwany Stomatolog-trener ciągle poszukiwany (Fot. Fotolia/PTWP)
19 marca mija termin składania ofert w konkursie na przeprowadzenie szkoleń dla edukatorów. Tematyką szkoleń ma być profilaktyka stomatologiczna i choroba próchnicowa u dzieci w wieku 3-5 lat. Projekt realizowany jest w ramach programu „Dzieciństwo bez próchnicy”. Przewidywane wynagrodzenie za wykonanie dzieła wynosi 1400 zł brutto za szkolenie.

Zwycięzca konkursu przeprowadzi dwa szkolenia poświęcone tematyce profilaktyki stomatologicznej, chorobie próchnicowej u dzieci, dla edukatorów odpowiedzialnych za realizację edukacji bezpośredniej w przedszkolach na terenie całego kraju (w ramach projektu).

Oferent musi posiadać wykształcenie medyczne, minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w medycznej działalności dydaktycznej, stopień naukowy w dziedzinie medycyny. Nie może być formalnie powiązany z przedsiębiorstwami z branży farmaceutycznej.

Jakie obowiązki czekają na zwycięzcę konkursu?
1. Przygotowanie 2-3 godzinnego szkolenia poświęconego profilaktyce stomatologicznej oraz chorobie próchnicowej u dzieci w wieku 3-5 lat - uczestnikami szkoleń będą edukatorzy odpowiedzialni za realizację edukacji bezpośredniej dla dzieci w wieku 3-5 lat, ich rodziców i nauczycieli przedszkolnych w przedszkolach na terenie całego kraju.
2. Przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat wskazany w ofercie - w oparciu o wzorzec graficzny prezentacji przekazany przez zamawiającego i przesłanie jej do zamawiającego nie później niż na 10 dni roboczych przed planowaną datą pierwszego szkolenia.
3. Przeprowadzenie dwóch szkoleń na temat wskazany w ofercie, w oparciu o przygotowaną prezentację multimedialną. Szkolenia zostaną zorganizowane w Poznaniu, dokładne miejsce i terminy realizacji każdego z nich wskaże zamawiający nie później niż na 10 dni roboczych przed planowaną organizacją szkolenia.

Oferty należy złożyć do Biura Projektu KIK-33 przy ul. Bukowska 70, 61-812 Poznań z dopiskiem na kopercie „Trener stomatolog - edukatorzy"

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH