PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stanley Miguel pierwszy raz w Polsce – spotkaj się z nim!

ms
22-03-2016, 10:12
Stanley Miguel pierwszy raz w Polsce – spotkaj się z nim! Dr Stanley Miguel z White Clinic
Be Active Dentist, wraz z Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii, organizuje warsztaty, w których weźmie udział dr. Stanley Miguel z White Clinic (Portugalia). To autentyczny idol znacznej części lekarzy dentystów na całym świecie, szczególnie tych dbających o systematyczny rozwój zawodowy i jakość pracy.

Dr Stanely Miguel jest cenionym na całym świecie wykładowcą i jednym z najlepszych stomatologów w Portugalii. Ten znany dentysta występował przez 10 lat w programie The Doctors w telewizji CBS w USA oraz przez 3 lata w portugalskiej edycji tego programu.

Dr Miguel Stanley to członek zarządu Digital Dentistry Society (Towarzystwo Cyfrowej Stomatologii). Od 2006 r. jest aktywnym członkiem oraz ekspertem Dental XP. Od 2002 r. miał okazję wykładać w 34 krajach. Polskę odwiedzi po raz pierwszy - 23 kwietnia będzie prowadził wykład w ramach konferencji Dental News ,,Life Changing Dentistry”, a 24 kwietnia przeprowadzi warsztat praktyczny z odbudowy tymczasowej.

No Half Smiles - Nie dla połowicznych uśmiechów
Dr Miguel Stanley uważa, że uśmiech osoby to nie tylko kwestia piękna, ale przede wszystkim radość i pewność siebie, jakie daje piękny uśmiech. Dentysta jest również gorącym zwolennikiem Slow Dentistry - powinniśmy dążyć, aby podnosić jakość naszych usług poprzez zwiększanie czasu poświęcanego na każdego pacjenta.

Odbudowy tymczasowe: Wszystko, co powinieneś wiedzieć
Podczas codziennej pracy dentysty istnieje potrzeba wykonania tymczasowych uzupełnień protetycznych. W związku ze wzrostem liczby wskazań do wypełnień pośrednich, takich jak korony, licówki czy overlay’e, rośnie również odsetek wykonywanych uzupełnień tymczasowych. Odbudowy pośrednie w większości wykonywane są przez techników dentystycznych, co wiąże się z wydłużeniem procesu leczenia. Niezwykle istotne korony tymczasowe używane są w celu zabezpieczenia tkanek zęba (zapobiegają zmianom jego położenia, zapewniają estetyczny wygląd, kształtują odpowiednio tkankę dziąsłową i pomagają uniknąć nadwrażliwości). Uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z praktycznymi wskazówkami, które pozwolą w szybki i łatwy sposób wykonywać bardziej wytrzymałe i estetyczne uzupełnienia tymczasowe.

Po warsztacie czas na aktywność!
Po warsztacie w niedzielę, 24 kwietnia uczestnicy będą mieli unikatową możliwość wypróbowania swoich sił na symulatorze boeinga 737. Zadanie nie jest łatwe, trzeba będzie bezpiecznie wylądować tym najpopularniejszym samolotem pasażerskim świata! To niesamowite przeżycie zapewni GearUp z Poznania. Dzięki temu każdy będzie miał okazję dowiedzieć się jaki z niego pilot.

Rejestracja na warsztat praktyczny: poznan@ptss.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS   Be Active Dentist   implanty   Miguel Stanley  

POLECAMY W SERWISACH