PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Singapur: spotkanie International Congress of Oral Implantologists (ICOI)

smn
19-10-2016, 11:19
Singapur: spotkanie International Congress of Oral Implantologists (ICOI) Dygitalizacja implantologii - kongres w Singapurze (fot. pixabay)
Tematem drugiego w 2016 r. spotkania będzie dygitalizacja estetyki i funkcjonalności implantologii stomatologicznej. Konferencja pod egidą organizacji International Congress of Oral Implantologists odbędzie się w Singapurze 27-29 października 2016 r.

Współorganizatorem konferencji jest World Dental Federation. Podczas kongresu wystąpi kilkunastu ekspertów o światowej renomie z: Australii, Brazylii, Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, Japonii, Korei, Stanów Zjednoczonych.

Sympozjum rozpocznie się 27 października kilkoma warsztatami organizowanymi przez firmy sponsorów. Główne sesje będą odbywać się 28 i 29 października. Część wystawowa kongresu zaprasza uczestników od 27 do 29.

- To spotkanie jest świetną okazją dla środowiska dentystów do zaktualizowania wiedzy z tej ważnej dziedziny stomatologii, jaką jest implantologia. ICOI istnieje od ponad 40 lat, daje możliwość nieprzerwanej edukacji  – podkreśla dr Patrick Hescot, prezydent FDI.

Pierwszy w tym roku kongres ICON odbywał się na przełomie marca i kwietnia w Barcelonie.

Do International Congress of Oral Implantologists należy 12 tys. dentystów z 96 krajów.

Więcej: fdiworldental.org

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI_2016   ICOI   implantologia  

POLECAMY W SERWISACH