PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Royal Esthetics: XIII Kongres ESCD

ms
24-05-2016, 08:12
Royal Esthetics: XIII Kongres ESCD Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Estetycznej w Krakowie
Uśmiech wart korony: Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Estetycznej zawita we wrześniu do Krakowa.

Po Rzymie, Paryżu, Cannes, Kopenhadze oraz Barcelonie nadszedł czas na Kraków. To tutaj od 22 do 24 września, odbędzie się prestiżowy XIII Kongres ESCD – Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Estetycznej pod nazwą Royal Esthetics. To wyjątkowo dobra informacja szczególnie dla lekarzy dentystów z Europy Środkowo-Wschodniej.

25 najlepszych prelegentów z 11 krajów, trzy dni wykładów, odbywających się równolegle w dwóch głównych salach, warsztaty oraz sesje plakatowe. Tak imponująco prezentuje się program wydarzenia, organizowanego w Holiday Inn Kraków City Center.

Światowe trendy w estetyce uzębienia
Konferencja ESCD uznawana jest w świecie stomatologii estetycznej za jedną z najlepszych. Po raz pierwszy pojawi się w Polsce, a jej organizatorzy ze wsparciem Targów w Krakowie – organizatora Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT – zachęcą lekarzy, aby podnosili swoje kompetencje w zgodzie ze światowymi trendami.

W programie wydarzenia znajdziemy wykłady prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów oraz niezwykle cenne sesje praktyczne organizowane wokół takich tematów jak:
-  implantacja w strefie estetycznej;
- doskonałe prace estetyczne wykonywane metodą bezpośrednią w codziennej praktyce klinicznej;
- zdjęcia, obrazy video i technologia DSD (Digital Smile Design);
- techniki cięcia i przeszczepów tkanek miękkich;
- zabiegi natychmiastowej implantacji po ekstrakcji zęba;
- nowoczesne technologie utrzymania wyników estetycznych w stomatologii.

W gronie wykładowców znajdą się topowe nazwiska m.in.: prof. dr Marius Steigmann (Niemcy), prof. dr Angelo Putignano (Włochy), dr Stavros Pelekanos (Grecja), Livio Yoshinaga (Brazylia).

Królewskie miasto
Nie bez powodu to właśnie Kraków jest kolejnym dużym europejskim miastem na mapie ESCD. Ogromna baza noclegowa, urokliwy Rynek Główny z klimatycznymi restauracjami, znakomitym jedzeniem oraz bogatą ofertą kulturalną - to niewątpliwe atuty, które sprawiają, że stolica Małopolski jest nie tylko jednym z ulubionych miast europejskich dla turystów (miasto nr 1 według popularnego portalu Zoover), ale także dla gości biznesowych.

Szczegóły: royalesthetics

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH