PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PUM: Pierwsza setka szczęśliwców

ms
18-07-2016, 08:29
PUM: Pierwsza setka szczęśliwców PUM rekrutuje na stomatologię (foto: sxc)
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie podał listę osób przyjętych na I rok studiów na  Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym, kierunek: lekarsko - dentystyczny (studia stacjonarne, jednolite magisterskie).

W pierwszym rozdaniu na studia zakwalifikowano 103 osoby, wśród nich były aż 23, które miały na swoim koncie po 168 pkt. - minimalny pułap uprawniający do bycia studentem stomatologii (oczywiście będą jeszcze „dogrywki” i dodatkowe listy z nieco niższymi limitami).

Minimum 168 pkt., a maksimum? To 185  – tyle punktów uzyskał Michał Kazimierz Moskała. Gratulujemy.

W PUM o jedno miejsce na studiach walczyło 15,6 kandydatów. To stosunkowo niewiele w porównaniu z innymi uczelniami medycznymi.

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia zobowiązani są 27 lipca dostarczyć do Działu Rekrutacji PUM wymagany komplet dokumentów: świadectwo ukończenia szkoły, świadectwo dojrzałości, oświadczenie o kontunuowaniu lub ukończeniu studiów, 1 fotografia wraz z ich wersją cyfrową zamieszczoną w systemie elektronicznej rejestracji lub na nośniku elektronicznym, zaświadczenie lekarskie, kserokopię dowodu osobistego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PUM   rekrutacja_na_stomatologię_2016   rekrutacja  

POLECAMY W SERWISACH