PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTSS: konferencja naukowa „Let’s Dens V”

ms
12-12-2016, 10:41
PTSS: konferencja naukowa „Let’s Dens V” „Let’s Dens V”
Studenci stomatologii, a dodatkowo miłośnicy „Gwiezdnych wojen” powinni być usatysfakcjonowani tym, co przygotowali dla nich organizatorzy Konferencji PTSS Oddział Warszawa „Let’s Dens V” (16 – 18 grudnia w stolicy).

Dwa dni solidnej dawki wiedzy na najwyższym poziomie, otoczonej tajemniczą atmosferą kultowego filmu „Gwiezdne wojny” to musi przemawiać, do tych którzy wiedzą skąd pochodzi cytat „Niech moc będzie z tobą”.

Moc tę generuje z pewnością program Konferencji „Let’s Dens V”. W nim zaś m.in.:
Wstęp do implantologii – lek. dent. Bartłomiej Iwańczyk;
Druk 3D, czyli jak przenieść wirtualne planowanie do jamy ustnej pacjenta. Szablony implantologiczne „made in Poland” – lek. dent. Łukasz Zadrożny;
Zrozumieć ortodoncję – wprowadzenie do filozofii Tweed’a - Merrifield’a – dr n. med. Liwia Minch;
Ortognatyka - współczesna koncepcja leczenia interdyscyplinarnego wad szkieletowych. Planowanie 2D i 3D – lek. stom. lek. spec. chirurgii szczękowo-twarzowej Marek Rybicki;
Mosty kompozytowe wzmacniane włóknami szklanymi – lek. dent. Renata Lenkiewicz;
Marketing w stomatologii - Marcin Krajmas, Mateusz Pinkiewicz.

To wszystko 17 grudnia, dzień później odbędzie się sesja warsztatowa. Specjaliści przedstawią unikatowe techniki oraz nowoczesne materiały, odpowiedzą na pytania uczestników. To rzadka okazja do nabrania praktyki poza uniwersyteckim reżimem.

Znajdzie się także czas na loterię i nagrodzenie najaktywniejszych członków PTSS.

Konferencja odbędzie się w auli wykładowej im. prof. Janusza Piekarczyka w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Trojdena 2A.

Po solidnej dawce nauki, będzie czas na solidną dawkę rozrywki. Miłośników „Gwiezdnych wojen” czeka podróż do najdalszych zakątków galaktyki oraz wymarzona wprost noc w chmurach z widokiem na panoramę stolicy – tak przynajmniej zachwalają wieczór organizatorzy z PTSS Warszawa. Wtajemniczeni twierdzą, że na imprezie nie jest wykluczona obecność Luke Skywalkera.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTSS Warszawa   studenci stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH