• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTSS i BAD po WrocFlow 2015: czekamy na kolejne wspólne wyzwania

ŁS
31-03-2015, 08:31
PTSS i BAD po WrocFlow 2015: czekamy na kolejne wspólne wyzwania Jakub Łada i Maciej Michalak już myślą o kolejnych wyzwaniach (fot. infoDENT24.pl)
WrocFlow jest dowodem na to, że studenci stomatologii oraz lekarze dentyści mogą wspólnie kształcić się na najwyższym światowym poziomie – podsumowują wydarzenie organizatorzy Kongresu.

Lek. dent. Jakub Łada (prezydent PTSS): Wiele miesięcy intensywnych przygotowań, a tylko trzy dni Kongresu. Było nam niezmiernie miło gościć lekarzy i studentów z całej Polski. Jesteśmy zachwyceni frekwencją, atmosferą jaka panowała na Kongresie oraz odbiorem naszego wydarzenia przez uczestników.

Wszystko się udało, a to za sprawą wielu osób zaangażowanych w organizację Kongresu. Chciałbym im wszystkim serdecznie podziękować za poświęcony czas oraz zaangażowanie. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w takim gronie we Wrocławiu. Chwila odpoczynku i zabieramy się do realizacji kolejnych projektów. Najbliższa, a zarazem ostatnia w tym roku akademickim, konferencja PTSS odbędzie się w Poznaniu 18 kwietnia 2015 r.

Lek. dent. Maciej Michalak (prezes BE ACTIVE DENTIST): Międzynarodowy Kongres WrocFlow był ukoronowaniem współpracy BAD i PTSS w ostatnich latach. Pokazał, że studenci stomatologii oraz lekarze dentyści mogą wspólnie kształcić się na najwyższym światowym poziomie.

Potwierdził również, że w naszym kraju jest miejsce na wielkie, ponad 1000 osobowe kongresy stomatologiczne, a poprzedni Międzynarodowy Kongres XV-lecia PTSS (2013 r.) nie był jednorazowym przebłyskiem możliwości organizacyjnych członków BE ACTIVE DENIST oraz Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Nasz zespół jest teraz jeszcze bardziej zmobilizowany i z niecierpliwością czeka na kolejne wspólne wyzwania.

Czytaj również:

Czas na Wrocflow 2015!

Jakub Łada (PTSS): jesteśmy gotowi na WrocFlow 2015

Organizatorzy WrocFlow 2015 pokazali oficjalny plakat

plakat
 

 plakat

 

plakat 

fot. PTSS/BAD 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
BAD   studenci stomatologii   PTSS   Maciej Michalak   Jakub Łada   WrocFlow 2015  

POLECAMY W SERWISACH