PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTO Warszawa: warsztaty Study Club po raz pierwszy

kan
17-03-2017, 09:03
PTO Warszawa: warsztaty Study Club po raz pierwszy Na spotkaniu PTO szansa na wymianę doświadczeń z ciekawych przypadków klinicznych (fot. pixabay)
Ciekawy program najbliższego (18 marca) zebrania Warszawskiego Regionalnego Koła PTO -  wykład o szkodliwości niklu oraz warsztaty, na których lekarze dentyści mogą zaprezentować ciekawe przypadki kliniczne ze swojej praktyki.

W programie zebrania jest wykład, który wygłosi  dr Marta Nadzikiewicz na temat: Nikiel – alergen wyjątkowy. Toksyczne i alergiczne działanie niklu u pacjentów leczonych ortodontycznie, protetycznie i zachowawczo.
Po raz pierwszy odbędą się warsztaty Study Club. To ciekawa formuła wymiany zawodowych doświadczeń. Warsztaty mają na celu wzajemną pomoc w planowaniu leczenia i rozwiązywaniu problemów klinicznych. Na każdym spotkaniu będzie prezentowanych i omawianych osiem przypadków. Każdy lekarz dentysta może zaprezentować na jednym spotkaniu nie więcej niż dwóch pacjentów. Z założenia prezentacja jest krótka, ma zawierać fotografie pacjenta zewnątrz- i wewnątrzustne, zdjęcia modeli diagnostycznych, dokumentację radiologiczną, analizę cefalometryczną oraz ewentualne dodatkowe badania. 

Miejsce spotkania: Centrum Konferencyjnym przy ul. Wilczej 9 w Warszawie
Termin: 18 marca 2017 roku w godzinach 11.00-13.00

Więcej: ortoprof.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
leczenie ortodontyczne   PTO  

POLECAMY W SERWISACH