PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Progressive Orthodontic Seminars zjeżdża do Warszawy

ms
25-01-2018, 09:26
Progressive Orthodontic Seminars zjeżdża do Warszawy Zajęcia Progressive Orthodontic Seminars
Po Amsterdamie, Salzburgu i Wiedniu Progressive Orthodontic Seminars odwiedzi Warszawę, oferując chętnym bezpłatną wiedzę (7 kwietnia 2018 r. Hotel Mercure Warszawa Grand).

Specjaliści z Progressive Orthodontic Seminars (POS) każdego roku odwiedzają z wykładami 40 miejsc na całym świecie oferując 7,6 tys. godzin zajęć warsztatowych. Grupa słuchaczy, którzy ukończyli szkolenia POS przekracza 7 tys.

Uwaga jednak, bezpłatne zajęcia dotyczą tylko kwietniowego spotkania, a POS zamierza odwiedzić do końca 2018 r. Warszawę jeszcze trzynaście razy. Taki jest cykl szkoleń z ortodoncji.

Organizatorzy zapewniają, że dzięki ich wykładom i warsztatom każdy lekarz dentysta będzie wiedział jak się poruszać  w świecie ortodoncji. Z pewnością tak będzie, pozostaje pytanie ile ta wiedza kosztuje, ale i o tym będzie  można się dowiedzieć w trakcie szkolenia wprowadzającego.

POS funkcjonuje na całym świecie, ale w Europie będzie w 2018 r. tylko w czterech państwach: Hiszpanii, Austrii, Holandii i w Polsce właśnie.

Aplikacje można składać 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja  

POLECAMY W SERWISACH