• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prof. Marzena Dominiak oficjalnie z nominacją profesorską

jsz
10-06-2015, 13:20
Prof. Marzena Dominiak oficjalnie z nominacją profesorską prof. dr hab. med. Marzena Dominiak (foto: archiwum prywatne)
9 czerwca 2015 r. prezydent Bronisław Komorowski wręczył nominacje profesorskie, wśród uhonorowanych znalazła się prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak.

Gratulujemy wyróżnienia. Przypomnijmy, że prof. dr hab. med. Marzena Dominiak jest kierownikiem Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (od 2008 r). Jest absolwentką Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację II stopnia z chirurgii stomatologicznej.

Posiada ponad 90 certyfikatów za kursy szkoleniowe z zakresu implantologii, regeneracji tkanek i periodontologii z renomowanych ośrodków z Polski i zagranicy. Członek międzynarodowego implantologicznego ośrodka badawczego.

Autorka ponad 150 publikacji w krajowych i międzynarodowych periodykach naukowych, redaktor 5 książek naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Wygłosiła ponad 150 referatów.

Była kierownikiem i współwykonawcą w sumie 27 projektów badawczych, w tym 12 prowadzonych w ramach międzynarodowych projektów badawczych. Członek OSIS oraz Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Prof. Marzena Dominiak jest kierownikiem naukowym Kongresu FDI Poznań 2016.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH