PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prof. Marzena Dominiak kandydatem do Komitetu Edukacyjnego FDI

ms
07-09-2016, 12:49
Prof. Marzena Dominiak kandydatem do Komitetu Edukacyjnego FDI Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak
Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak, kierownik naukowy Kongresu FDI Poznań 2016, zgłoszona została jako kandydat do Komitetu Edukacyjnego FDI.

Wynik poznamy 9 września. W tym dniu właśnie odbędzie się głosowanie nad kandydaturami, a jest ich kilkanaście.

Prof. Marzena Dominiak o Kongresie FDI w Poznaniu wie wszystko. W rozmowie z infoDENT24.pl zachęcała do uczestnictwa w tym bezprecedensowym wydarzeniu. - Po prostu trzeba być we wrześniu w Poznaniu. Liczymy, że pomiędzy 7 a 10 września będziemy gościli od 10 do 12 tysięcy uczestników Kongresu. Przygotowaliśmy duże aule, które są w stanie pomieścić 2 – 3 tysiące osób, są także mniejsze sale dla kilkudziesięciu osób, które zechcą uczestniczyć w poszczególnych sesjach posterowych – tłumaczyła prof. Marzena Dominiak.

- W Poznaniu prezentujemy dokonania, ale także kierunki rozwoju, na które w Europie zwraca się szczególną uwagę. Przedstawiamy szeroko tematy dotyczące implantologii, ważne są innowacyjne zagadnienia obejmujące medycynę regeneracyjną oraz chirurgię szczękowo – twarzową. Po raz pierwszy na forum FDI dyskutowane będą kwestie laseroterapii w leczeniu stomatologicznym. W Poznaniu zadebiutuje akademia osteointegracji, to nowa tematyka, której w zasadzie jeszcze nie prezentowano przy okazji Kongresów FDI – wyliczała polska kandydatka do Komitetu Edukacyjnego FDI.

Przypomnijmy, że w trakcie Kongresu każdy jego uczestnik może zdobyć międzynarodowe punkty akredytacyjne, w inny sposób naliczane niż odbywa się to w Europie. W tym celu każdy uczestnik otrzyma swoje elektroniczne konto. Dzięki pomocy elektronicznego systemu przetwarzania danych będzie wiadomo który ze słuchaczy i jak długo uczestniczył w konkretnych wykładach i warsztatach. To wszystko przełoży się na indywidualną punktację.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Marzena Dominiak   FDI Poznań 2016   FDI_2016  

POLECAMY W SERWISACH